11.04.2018
HAMMER na targach eRobocze Show w Sosnowcu

Pokazy sprzętów, widowiskowe zawody i testy maszyn roboczych – te i inne atrakcje czekają na uczestników imprezy pt. eRobocze Show, która odbędzie się 14 kwietnia w Sosnowcu. Na wydarzeniu nie zabraknie HAMMERA – lidera pancernych telefonów, po które chętnie sięgają budowlańcy i operatorzy sprzętu do najcięższych zadań. Co nas czeka w tym roku?

HAMMER na Targach eRobocze Sosnowiec

W programie przewidziane są liczne testy i pokazy oraz zmagania w ramach Polskiej Ligii Operatorów Maszyn. Startujący zawodnicy, którzy zasiadają na co dzień za sterami buldożerów i koparek, zawalczą m.in. w teście precyzyjności. W jednej z konkurencji wiodącą rolę odegra HAMMER i choć specyfika wyzwania jest owiana tajemnicą, można przypuszczać, że HAMMER zmierzy się z uściskiem łapy koparki i nieraz będzie przeszkodą dla ważących kilka ton maszyn. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci najlepszych pancerniaków naszej marki.

W tym roku nie zabraknie nas także w strefie przeznaczonej dla widzów. Dlatego zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą telefonów i smartfonów, wziąć udział w licznych atrakcjach oraz angażujących zabawach z upominkami. Emocje gwarantowane!

Poniżej krótki film z ubiegłorocznej rywalizacji operatorów maszyn, którzy…. łowią HAMMERY koparką. Sprawdź co wydarzy sie w tym roku!

Pozostałe aktualności

04.04.2018
HAMMER z tytułem Męska Marka Roku 2018!
news image

Tytuł Męska Marka Roku 2018 dla HAMMER! Kto zna naszą markę ten wie, że wyróżnienie to tylko potwierdza jego dużą odporność i silnego charakteru. HAMMER to przecież numer jeden wśród pancernych telefonów w Polsce.

Czytaj więcej
30.03.2018
Pięknych Świąt Wielkanocnych!
news image

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy najlepsze życzenia, niech u Państwa zagości prawdziwie rodzinna atmosfera pełna ciepła i miłości.

Czytaj więcej
21.03.2018
HAMMER wspiera projekt Runmageddon Sahara
news image

Kilometry zmagań na piaskach gorącej Sahary, krew, pot, łzy i wielka radość – to miks, najlepiej obrazujący wieloetapowy bieg Runmageddon Sahara, który odbył się w Maroku. Swoją rolę w wydarzeniu miał również HAMMER!

Czytaj więcej
20.03.2018
myPhone i HAMMER na XI konferencji PLAY
news image

Za nami XI Konferencja Sprzedaży PLAY, czyli coroczne święto pracowników sieci. Wydarzeniu towarzyszyły gala rozdania nagród dla najlepszych sprzedawców i salonów oraz targi producentów urządzeń.

Na naszym wyjątkowym stoisku – „Vamos a la PLAYa” – czyli gorącej plaży, przygotowaliśmy wiele atrakcji, które podbiły serca uczestników.

Czytaj więcej
08.03.2018
Przekaż 1% podatku dla Artystów ze Skolimowa!
news image

Zachęcamy do przekazania 1% podatku dla Artystów ze Skolimowa. Pozwoli to poprawić komfort życia emerytowanych aktorów i śpiewaków z Domu Artystów w Skolimowie wspieranych przez myPhone. Nawet niewielka kwota pozwoli poprawić komfort życia mieszkańców - samotnych i emerytowanych aktorów, tancerzy i śpiewaków.

Czytaj więcej
05.03.2018
Oświadczenie mPTech Sp. z o.o. ws. listy smartfonów z zainfekowanym systemem
news image

W miniony weekend (2-4 marca) media obiegła informacja z listą smartfonów zainfekowanych trojanem Triada. Wśród wymienionych urządzeń znalazł się HAMMER Energy. (...)

Zapewniamy, że urządzenia HAMMER Energy, które posiadają użytkownicy – zarówno te z systemem Android 6.0, jak i 7.0 (także te dostępne w sieciach PLAY i T-Mobile) są dziś wolne od wszelkich wirusów.

Czytaj więcej
Zobacz więcej