27.11.2018

Złote Godło Jakości 2018 dla mPTech

Nasza firma otrzymała godło Konsumencki Lider Jakości 2018 w kategorii „Polscy producenci smartfonów i telefonów komórkowych”!

Złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 jest nasze! Firma mPTech, którą Klienci znają bardziej z marek myPhone i HAMMER została doceniona przede wszystkim za: wysoką jakość, ładny wygląd i funkcjonalność telefonów. Ponadto, marki firmy okazały się najbardziej rozpoznawalne spośród wszystkich brandów polskich producentów telefonów i smartfonów, wyprzedzając kolejną markę w zestawieniu o niemal 20 punktów procentowych.

mPTech to spółka z 10-cio letnim doświadczeniem i o zasięgu ogólnoeuropejskim, której produkty sprzedawane są w osiemnastu krajach Starego Kontynentu. myPhone to czołowa marka wśród producentów smartfonów do 100 Euro, a HAMMER lider sprzedaży telefonów wzmocnionych w kraju.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski program, prowadzony przez Redakcję „Strefy Gospodarki” – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”. Celem programu jest wyłonienie i docenienie najlepszych w opinii konsumentów, marek oraz firm dostępnych na polskim rynku. Organizator zabiegając o wyniki przebadał ponad 10 tys. respondentów w różnym wieku tj. od 15 do 64 roku życia.
Dziękujemy za zaufanie i nagrodę!

kalendarz-adwentowy-promocja-swiateczna
19.11.2018
Wyjątkowy Black Week 2018
black-week
03.12.2018
Odliczaj z nami dni do Gwiazdki. Sprawdź kalendarz adwentowy

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!