10.03.2021

Wzmocnij swoją przewagę. Zgarnij Baterię zewnętrzną lub HAMMER Watch gratis!

Smartfon stał się dla nas jedną z bliższych i ważniejszych rzeczy. Mówi się nawet, że dziś bez smartfona jak bez ręki. Z tego względu wszelkie akcesoria GSM i praktyczne gadżety wearables w postaci np. smartwatcha, zyskały na znaczeniu. W ofercie naszej firmy takie akcesoria także są dostępne. Wyposażenie takie jak Zewnętrzna bateria z funkcją powerbank do HAMMER Explorer/Explorer PRO czy wzmocniony smartwatch – HAMMER Watch – powinny przydać się każdemu. Teraz w naszych promocjach można zgarnąć je gratis (!!).

Dodaj sobie mocy – promocja „Bateria zewnętrzna w prezencie”
Bateria zewnętrzna HAMMER z funkcją powerbank wyróżnia się odpornością na wodę i pył zgodną z certyfikatem IP68. Dedykowana jest do modeli HAMMER Explorer oraz Explorer PRO i ma pojemność 5000 mAh, dzięki czemu niemal dwukrotnie wydłuża działanie smartfona na jednym ładowaniu. Instaluje się ją za pomocą wbudowanych magnesów i/lub do bardziej wymagającego użytku – na śruby. Bateria jest bezpieczna i idealnie nadaje się na długie wyjazdy – stanowi perfekcyjnego towarzysza każdej podróży. Za jej pomocą można ładować także inne urządzenia elektroniczne.
Dziś w ramach promocji „Bateria zewnętrzna w prezencie”, można ją otrzymać gratis. Co zrobić, by ją zyskać i oszczędzić niemal 170 zł?
Wystarczy kupić HAMMERA Explorer w okresie od 22.02.2021 do 30.04.2021
w naszym sklepie internetowym (www.sklep.mptech.eu) lub u naszego partnera handlowego, a następnie wejść na stronę promocji i wypełnić formularz (do 15.05.2021 r.).
Regulamin i szczegóły na stronie dedykowanej promocji.

 

Mierz wysoko. “Zyskaj na czasie” i zgarnij HAMMER Watch
HAMMER Watch to smart zegarek dla aktywnych – wzmocniony smartwatch z GPS, który został stworzony z myślą o mobilnych użytkownikach, podróżnikach i miłośnikach technologii. Jest wyposażony w dotykowy, kolorowy wyświetlacz 1,3” i czujnik do pomiaru tętna z nadgarstka oraz pulsoksymetr (saturacja). Zapewnia wsparcie dla 8 rodzajów aktywności.
W ramach promocji „Zyskaj na czasie”, można ten zegarek otrzymać gratis. Co zrobić, by go zyskać i oszczędzić niemal 350 zł?
Wystarczy kupić HAMMERA Explorer PRO lub HAMMERA Blade 3 w okresie od 22.02.2021 do 30.04.2021
w naszym sklepie internetowym (www.sklep.mptech.eu) lub u naszego partnera handlowego, a następnie wejść na stronę promocji i wypełnić formularz (do 15.05.2021 r.).
Regulamin i szczegóły na stronie dedykowanej promocji.

Promocje nie łączą się, a ilość prezentów w danej promocji jest ograniczona.

Post-Linia-HAMMER_1
10.03.2021
HAMMER Watch - nowy smartwatch dla aktywnych. Koncepcja, projektowanie, funkcje
Premiera_-HAMMER-watch-szablon
25.03.2021
HAMMERY dostępne w trzech liniach

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!