22.07.2021

Reedycja akcji. Wymień stary smartfon HAMMER na nowy z rabatem do 330 zł

Akcja zamiany smartfonów marki HAMMER wkracza w kolejny etap. Teraz zwiększają się możliwości dla klientów, ponieważ rozszerzyliśmy gamę modeli zarówno tych, które można oddać-wymienić jak i tych, które można kupić z rabatem. W efekcie teraz brany pod uwagę jest każdy smartfon z kultowym „H” w heksagonie. Wymienić go można na jeden z czterech najnowszych tj.: Energy 2, Explorer, Explorer PRO i Blade 3 z upustem do 330 zł.

Teraz każdy, kto niegdyś zdecydował się na HAMMERA, nawet takiego jak AXE LTE czy Active debiutującego na rynku wiele lat temu, może wymienić go na lepszego i nowszego z dużym upustem tj. 19%. W efekcie, przy udziale w akcji każdy może kupić jeden spośród 4 smartfonów w promocyjnej cenie: HAMMER Energy 2 taniej o 130 zł (za 569 zł), HAMMER Explorer taniej o 190 zł (w cenie 809 zł), HAMMER Blade 3 za mniej o 230 zł (969 zł) oraz HAMMER Explorer Pro z upustem 330 zł tj. za 1669 zł! Dodatkowo, klient nie pozostaje bez telefonu nawet na chwilę (jeśli poda numer IMEI w formularzu), dzięki czemu ma możliwość spokojnego back-upu i pozostaje w ciągłym kontakcie.

Weź udział – wymień HAMMERA na nowy

Aby wziąć udział w akcji, pozbyć się starego urządzenia i kupić nowe w najatrakcyjniejszej cenie wystarczy wejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dodatkowo, w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety, każdy uczestnik akcji będzie mógł przedłużyć gwarancję na nowe urządzenia aż o 12 kolejnych miesięcy.

Akcja „Wymień starego HAMMERA na nowego z rabatem” to ukłon w stronę użytkowników wzmocnionych modeli marki, których aktualny smartfon zdążył się zestarzeć. To też pomysł, aby w odpowiedni sposób i bez szkody dla środowiska zagospodarować urządzeniami, które zalegają nieużywane gdzieś na dnie naszej szafy.
Kurier jest zamówiony i opłacony przez organizatora akcji tj. naszą firmę mPTech.

Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka 2019
22.07.2021
Ekspert: Pozytywny aspekt edukacji cyfrowej seniorów. Jakie korzyści ona niesie?
2021-07-edukacja-techn.seniorow
02.08.2021
Ekspert: Najlepszy telefon dla seniora? Te funkcje warto uwzględnić

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!