03.04.2020

Flix TV Box jako konsola do gier i Voucher Vortex gratis!

TV Box jako konsola

Nasz Flix TV Box marki techBite zyskał aktualizację Androida! Dziś te multimedialne centrum rozrywki pracuje pod kontrolą Androida TV 9.0. Produkt dostępny jest teraz w zestawie z Flix Gamepad w promocyjnej cenie 299 zł, dzięki czemu otrzymujemy mobilną konsolę do gier. Co więcej, do każdego urządzenia zakupionego w naszym e-sklepie dodajemy voucher na bezpłatny, 30-dniowy dostęp do platformy Vortex z bogatą biblioteką gier online. To dobra opcja, aby bawić się dobrze i urozmaicić czas spędzany w domu.

Telewizja internetowa i gry online

Przystawka Flix TV Box zapewnia dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym do wielu platform z grami online i sklepu Play z licznymi aplikacjami. Miłośnicy gier online i kanapowej rozrywki będą mogli przebierać w setkach, jeżeli nie w tysiącach tytułów jakie dostępne są w aplikacji Vortex. Teraz udostępniamy voucher na miesięczny, bezpłatny dostęp do platformy Vortex z bogatą biblioteką gier online (urządzenie posiada już preinstalowaną aplikację Vortex Cloud Gaming). Do dyspozycji są takie kultowe gry jak: “League of Legends”, „Freight Tycoon Inc.”, “Counter-Strike”, “World of Tanks”, “Half-Life 2”, czy “MotoGP19”. Jest to więc atrakcyjna opcja na „zabicie czasu”.

Granie uprzyjemni Flix Gamepad, który jest bezprzewodowy dzięki Bluetooth, posiada funkcjonalne analogi i przyciski akcji zapewniające większy komfort i precyzję w rywalizacji.

Flix TV Box umożliwia również dostęp do telewizji internetowej i aplikacji takich jak VOD, Player.pl, WPPilot oraz do YouTube, czy np. Kodi i AmazonTV. Do tego mamy również Spotify, Ipla i Tidal.

gry na tv box

Do dyspozycji MiraCast i Android TV

Obraz z urządzenia mobilnego można bezpośrednio przesyłać na ekran telewizora, a to wszystko za sprawą funkcji MiraCast. Flix Tv Box obsługuje także Google Assistant i posiada w zestawie pilota obsługującego komendy głosowe, co bardzo ułatwia jego użytkowanie (np. „wpisywanie” tekstów głosowo, głosowe wyszukiwanie utworów na YouTube i innych platformach). Prawdziwy Android TV 9.0 wraz z certyfikacją Google Mobile Services daje pełnie możliwości i niczym nieograniczone działanie.

Dodatkowymi atutami Flix TV Box są: liczne porty, w tym HDMI, USBx2 oraz Ethernet do bezpośredniego podłączenia Internetu oraz wsparcie technologii MIMO polepszającej zasięg i wydajność sieci Wi-Fi, a także wsparcie emisji obrazu w jakości 4K/60fps.

#ZostańWDomu i baw się dobrze!

2020-wielkanoc
27.03.2020
Promocja HAMMER: radio, dalmierz lub karta +100 zł w gratisie
hammer-pracuje-za-dwoch
10.04.2020
Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!