29.10.2018

Upoluj HAMMERA Patriot w swoim mieście – weź udział w zabawie!

Konkurs z pancernym telefonem HAMMER Patriot

Wraz z premierą HAMMERA Patriot – nowego, pancernego klasyka naszej marki w całości zaprojektowanego w Polsce, wystartowała wyjątkowa akcja: konkurs z elementami gry miejskiej/geocaching. W jej ramach, w wybranych miastach, ukryte zostaną telefony – wskazówki oraz przebieg konkursu można śledzić na dedykowanym wydarzeniu na Facebook.com.

Marka HAMMER, w portfolio której znajdują się pancerne telefony wodoodporne oraz smartfony, ma wpisane w swoje geny przygodę, energię oraz działanie. Nie bez powodu claim brandu brzmi „Możesz więcej!” – stąd fani często angażowani są przez markę w rozmaite wyzwania, które umożliwiają rywalizację oraz sprawdzenie granic swojej wytrzymałości.

Były wspólne biegi Runmageddon oraz liczne sprawdziany, których celem było udowodnienie swojej mocy, kreatywności i zaradności.

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie, czyli polowanie na HAMMERA Patriot. Akcja polega na odnalezieniu darmowych telefonów w różnych miastach Polski. Trzeba wykazać się czujnością – miasto oraz konkretna wskazówka dotycząca miejsca schowania urządzenia do końca pozostaje tajemnicą. Żeby sprawdzić, czy telefon został ukryty blisko Ciebie, dołącz do wydarzenia na facebooku.

Może to Ty pierwszy upolujesz HAMMERA Patriot? Powodzenia!

WAŻNE: Jeżeli bierzesz udział w zabawie i znalazłeś nasz telefon, zrób selfie z Patriotem w miejscu jego znalezienia i opublikuj je jako post publiczny na swoim FB oznaczając nasz profil @hammeromania wraz z #MożeszWięcej i #NaTropieHAMMERPatriot. Prześlij je także do nas na pr@myphone.pl. Pomoże to zakończyć konkurs. Na zwycięzców czekają dodatkowe nagrody!

hammer-energy-i3-plus-w-orange-myphone
19.10.2018
Debiutuje HAMMER Patriot – odporny telefon w całości zaprojektowany w Polsce
2018-10-HAMMER Patriot – odporny telefon
15.11.2018
HAMMER dostępny u trzech największych operatorów [+promocja]

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!