14.08.2018

Telefony myPhone i HAMMER w obsadzie serialu „Znaki” AXN

Telefony myPhone i HAMMER w obsadzie serialu „Znaki” AXN

Tajemnicza historia, Góry Sowie, komisarz w akcji, w którego postać wciela się Andrzej Konopka – w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć smartfonów myPhone i pancernych telefonów HAMMER. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna nowego kryminału, którego produkcję wspieramy. Premiera serialu już tej jesieni w ramówce AXN.

Podjęliśmy współpracę z AXN. W efekcie, w serialu „Znaki” lokowane będą pancerne modele marki HAMMER, ale nie tylko. Ze smartfonów myPhone korzystać będą również inni bohaterowie kryminału m.in.: Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Sujecka oraz Helena Englert. Łącznie będzie można zobaczyć w akcji takie modele jak: HAMMER Energy 18×9 – najnowszy pancerniak w ofercie, HAMMER Blade, Energy, Active i BOW+, a także myPhone: Prime 18×9 i Halo S.

Telefony myPhone w obsadzie serialu Znaki AXN
fot. Gosia Stasiewicz

„Znaki”, to nowy serial kryminalny, którego akcja rozgrywać się będzie w Górach Sowich (Dolny Śląsk). Komisarz Trela staje przed trudnym zadaniem rozwikłania tajemniczej śmierci studentki sprzed lat oraz kolejnej zbrodni. Czeka nas naprawdę emocjonująca opowieść.

Reżyserią produkcji zajmują się Marcin Ziębiński oraz Jakub Miszczak. Producentem serii jest ATM Grupa. Premiera serialu już tej jesieni w ramówce AXN.

Zwiastun serialu “Znaki”:

2018-IFA
07.08.2018
Komórka dla seniora zamiast telefonu stacjonarnego? Jesteśmy na TAK!
Komórka dla seniora i emeryta
27.08.2018
Spotkajmy się na targach IFA w Berlinie

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!