22.10.2021

Tablety coraz popularniejsze. Sprawdź nowość – techbite Smartboard 10 LTE

Tablety mają wiele atutów i są praktycznymi gadżetami usprawniającymi codzienne czynności. Wypełniły lukę między ultrabookami a smartfonami, sprawdzają się w licznych zadaniach: od przeglądania serwisów internetowych, oglądania filmów, przez wygodne czytanie i pisanie, wideokonferencje, prezentacje po funkcje dzwonienia i wszelką komunikację. Jednak po latach świetności straciły nieco na popularności na rzecz coraz większych i coraz bardziej wydajniejszych smartfonów. W 2020 roku kategoria tabletów jednak przeżyła odrodzenie, a my wprowadziliśmy do oferty pierwszy tablet z klawiaturą – techbite Smartboard 10 LTE.

Wzrost popularności tabletów

Szczególny wzrost sprzedaży tabletów odnotowano w drugim kwartale 2020 roku. Według danych przedstawionych przez IDC idc.com całkowita sprzedaż tabletów w 2020 wzrosła aż o 18,6% w porównaniu do roku 2019. Google także ogłosiło, że w ciągu ostatnich miesięcy ponad 30% więcej osób zaczęło używać tabletów z Androidem w porównaniu z poprzednim rokiem.

Tablet z klawiaturą – nowość techbite

Nie trudno się domyślić, że to efekt pandemii COVID-19. W sytuacji, gdy wiele z nas musiało pozostać w domach, w dobie zdalnej nauki i pracy, to właśnie tablet – sprzęt z większym ekranem, pozwalający na wykonanie prostych zadań w programach biurowych, okazał się bardziej przydatny. Popularność tabletów i komputerów stale rośnie, a odpowiedzią naszej firmy na oczekiwania Klientów jest tablet techbite Smartboard 10 LTE.

Wspomniana nowość to wszechstronny tablet 2w1, nasz pierwszy tablet ze zintegrowanym etui z klawiaturą i dużym touchpadem. Stanowi elegancką propozycję dla osób, które szukają urządzenia łączącego zalety tabletu oraz notebooka.

Praca zdalna oraz konieczność ciągłego bycia „online” zwiększyła zapotrzebowanie na wygodne, funkcjonalne urządzenia, które sprawdzają się w codziennej pracy lub w hybrydowym trybie nauczania. Tworząc tablet z LTE posiadające etui z fizyczną klawiaturą, chcieliśmy zapewnić użytkownikom poręczne urządzenie, które bez trudu można spakować do szkolnego plecaka czy w podręczną torbę i zabrać w podróż – mówi Radosław Kaczorowski, Product Manager w mPTech odpowiedzialny za urządzenia marki techbite.

techbite Smartboard 10 LTE

techbite Smartboard 10 LTE jest łatwy w obsłudze i mobilny. Może z niego z powodzeniem dla swoich potrzeb korzystać cała rodzina. Jego etui posiada praktyczną nóżkę, która pozwala na ustawienie 10-calowego, dotykowego ekranu HD (1280 x 800 pikseli) pod wygodnym do pracy kątem. Dzięki klawiaturze, bogatym możliwościom komunikacyjnym (Bluetooth 5.0, porty USB 2.0 oraz TypeC) i LTE, sprawdza się w realizacji zadań biurowych i edukacyjnych. Za jego pomocą można w dowolnym miejscu i każdych warunkach stworzyć komfortowe „home-office”. Funkcję rozrywkową wspierają także dwa aparaty: główny 8 Mpx AF z diodą doświetlającą oraz kamera selfie 5 Mpx. Wbudowane 32 GB pamięci wewnętrznej, które może być dodatkowo rozszerzone o 128 GB dzięki karcie microSD, pozwoli na przechowywanie i posiadanie najważniejszych plików oraz danych zawsze przy sobie.

Tablet z klawiaturą techbite dostępny jest w przystępnej cenie 999 zł. Sprawdź!

Hammer Panthers
08.10.2021
Ekspert: Jak wybrać telefon dla osoby starszej. Czym się kierować przy jego wyborze?
Senior myPhone123
05.11.2021
HAMMER partnerem Panthers Wrocław

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!