2018-02-nowa-strona-myphone.pl
01.02.2018

Startujemy z nową stroną! Nowe layout, kategorie i możliwości

Z przyjemnością witamy na nowej stronie internetowej! Witryna marki myPhone została przebudowana, zyskując nowy layout oraz funkcje. Zmiany oznaczają więcej możliwości i udogodnień dla użytkowników. Najbardziej znaczące z nich to:

  • Bardziej czytelny podział oferty – teraz nasze urządzenia podzielone są na 8 kategorii – smartfony myPhone („S” to te z ekranem do 4,5″; „M” – od 5 do 5,5″ oraz „L” – powyżej 5,5”); HAMMER (smartfony i osobno telefony klasyczne); oraz telefony (osobno: z klapką, klasyczne i dla Seniora). Zmiana ułatwia wybór optymalnych produktów.
  • Intuicyjna i zaawansowana porównywarka modeli – udostępniona porównywarka urządzeń, za pomocą kilku kliknięć pozwala zestawić ze sobą wiele różnych modeli. Do szybkiego wglądu jest specyfikacja z możliwością przejścia do sklepu.
  • Nowoczesne karty produktów eksponujące w lepszy sposób ich główne cechy i przeznaczenie. Wiele spośród kart jest wzbogacona o animacje, dzięki czemu są one nie tylko bardziej czytelne, lecz i atrakcyjne.
  • Nowa sekcja ”Wsparcie”, która jest rozwiniętym, dynamicznym działem FAQ. Teraz już kilka kliknięć może sprawić, że samodzielnie rozwiążemy dany problem z obsługą konkretnego modelu.

Strona www.myphone.pl to najświeższe wiadomości z życia firmy oraz prezentacja pełnej oferty telefonów myPhone oraz HAMMER. A wszystko to przedstawione w nowoczesnej i przystępnej formie!

mPTreh-Polska Firma roku 2017_2
18.01.2018
Sprawdzone telefony dla seniora na Dzień Babci i Dziadka
07.02.2018
mPTech polską firmą roku 2017!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!