10.12.2020

Ruszyła świąteczna promocja HAMMER. Do zgarnięcia 200 zł na zakupy

Przygotowaliśmy niespodziankę w postaci wielkiej, świątecznej promocji HAMMER. Teraz każdy Klient naszego Partnera kupujący jeden z modeli objętych akcją może otrzymać kartę przedpłaconą na dowolne zakupy gratis nawet o wartości 200 zł.

Zgarnij dodatkową kasę na zakupy!

W ramach świątecznej promocji, każdy kto kupi HAMMERA od 6.12 do 31.12.20 spośród wymienionych modeli i zarejestruje się na stronie promocji do 30 stycznia 2021, może otrzymać kartę przedpłaconą gratis. Karty są spersonalizowane i same w sobie są atrakcyjne. Wartość karty jest uzależniona od modelu, w efekcie kupując:

  • HAMMER Explorer PRO – można zgarnąć kartę o wartości aż +200 zł gratis
  • HAMMER Blade 3 – karta +100 zł
  • HAMMER Explorer – karta + 50 zł.

Karta umożliwia opłatę dowolnych zakupów. Akcja dedykowana jest Klientom, którzy kupili smartfon w sklepie detalicznym lub/i internetowym, który w okresie promocji prowadzi aktywną sprzedaż modeli smartfonów HAMMER Explorer, HAMMER Blade 3, HAMMER Explorer PRO znajdującym się na terenie Polski (zwane dalej „Partnerami”). Promocja nie łączy się z innymi promocjami, a ilość kart jest ograniczona. Szczegóły, zasady odbioru prezentu i regulamin dostępne są na dedykowanej stronie.

Tomek Kuczyński_1
12.11.2020
„Wsłuchaj się z myPhone” w muzykę – promocja myPhone Up
UP_Sluchawki-640×400-mobile
18.12.2020
HAMMER sponsorem wyprawy Tomka Kuczyńskiego na Khosar Gang

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!