21.05.2020

Rozdajemy maseczki w ramach promocji myPhone i 4family

Wystartowaliśmy z promocją „Bądź spokojny o bliskich”. W jej ramach, każdy kto kupi telefon myPhone Halo Q 4family i przetestuje aplikację 4family może otrzymać zupełnie za darmo 10 maseczek higienicznych. A wszystko to z myślą o bezpieczeństwie najbliższych.

Jeżeli zastanawiałeś się gdzie kupić maseczki, lub jak je zdobyć, to dobrze trafiłeś. My nie szyjemy maseczek – my dajemy je w prezencie.

Promocja „Bądź spokojny o bliskich” jest dedykowana Klientom, którzy kupili myPhone Halo Q 4family w okresie do 18 czerwca br. i przetestowali aplikację 4family na tym modelu.

A przypomnijmy, wspomniany telefon to popularna komórka dla osób w podeszłym wieku, z bazą ładującą, wytrzymałą baterią i funkcją odnajdywania słuchawki, która posiada zainstalowaną aplikację 4family. Sama aplikacja została stworzona dla zdalnej opieki nad bliskimi, szczególnie nad seniorami i ułatwia kontakt oraz lokalizowanie podopiecznego.

Dla otrzymania 10 maseczek higienicznych wystarczy po zalogowaniu się na aplikacji 4family wypełnić formularz na stronie promocji. Na tej stronie znajduje się też regulamin i założenia akcji. WAŻNE: pula maseczek w promocji jest ograniczona do 5000 szt. Zachęcamy do udziału.

pomoc-szpitalom
08.05.2020
Smartfon na abonament czy telefon na kartę? myPhone i HAMMER w ofercie czterech sieci
myphone i hammer u operatoró
29.05.2020
mPTech wspiera medyków i potrzebujących

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!