23.11.2021

Promocje mPTech. Przecena na laptopy do 400 zł. Super gratisy do produktów

Na naszym sklepie internetowym wystartowały atrakcyjne promocje. Wiele z nich dotyczy przecen z okazji Black Weeks, a największe wrażenie robią upusty na przecież już niedrogie laptopy techbite, które sięgają 400 zł. Ponadto, przy zakupie wielu produktów można zgarnąć mega gratis, a wiele z tych promocji trwa niemal do końca roku.

Polecamy wybrane okazje Black Week

Black Friday czy Black Week to długo oczekiwana przez wszystkich okazja do zakupów nowego sprzętu w niższych cenach. To też dobra sposobność, aby zaopatrzyć się w mikołajkowe, bądź świąteczne prezenty. Z takim zamiarem oferujemy popularny sprzęt w jeszcze niższych niż dotychczas cenach. Jest w czym wybierać, a do najbardziej gorących ofert zaliczyć można te poniższe.

Pakiet Microsoft 365 Personal gratis

Jakby tego było mało, kupując jeden z laptopów techbite z dyskiem 128GB można zyskać zupełnie za darmo subskrypcję dającą dostęp do pakietu Microsoft 365 Personal z pomocnymi programami jak Word, Excel czy PowerPoint. Akcja trwa do 31 grudnia br. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na dedykowanej stronie.

Promocje z mega gratisem

Pomoc seniorom
18.11.2021
Ekspert: Jak zwiększyć aktywność osób starszych w czasie jesiennym
Aktywność seniorów
02.12.2021
Ekspert: Jak zatroszczyć się o Seniorów w okresie świątecznym

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!