02.03.2021

Promocja na Dzień Kobiet. W duecie taniej nawet o 188 zł

Czy istnieje idealny smartfon dla kobiety? My polecamy model myPhone Now eSIM, który kusi wyglądem, możliwościami oraz… aktualną promocją. Przy jego zakupie można odebrać elegancki smartwatch na bransoletce za 1 zł!

Dzień Kobiet stanowi dobrą okazję do podarowania prezentu bliskiej swojemu sercu kobiecie. Poza kwiatami może to być oczywiście jakiś gadżet, książka, lub nawet smartfon. Dlatego jeżeli wciąż nie macie upominku, to telefon dla kobiety może być strzałem w 10! Tym bardziej, że na Klientów, którzy kupią myPhone Now eSIM w promocji, czeka wyjątkowy smartwatch za 1 zł, bo w duecie taniej.

myPhone Now eSIM to ładny, 6-calowy smartfon z eSIM. Jest wydajny (4+64 GB) i nowoczesny, wyposażony w NFC do płatności zbliżeniowych. Został wyposażony w aparat 13 Mpx z dwoma dodatkowymi obiektywami. Ma wszystko to, czego potrzeba, a jednocześnie jest przystępny cenowo ponieważ kosztuje jedyne 699 zł.
Teraz, ten smartfon w promocji na Dzień Kobiet można kupić wraz ze smartwatchem Forever ForeVigo SW-300 w modnym kolorze różowego złota, oszczędzając przy okazji aż 188 zł (smartwatch przy zakupie myPhone Now eSIM w promocji jest dostępny jest za 1 zł).

Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na nasz sklep online.

Życzymy udanego świętowania Dnia Kobiet i wszystkiego najlepszego!

Premiera_-HAMMER-watch-szablon
17.02.2021
Zawody w zimowym pływaniu GWSC 2021 na start. HAMMER sponsorem!
DSC_7412
10.03.2021
HAMMER Watch - nowy smartwatch dla aktywnych. Koncepcja, projektowanie, funkcje

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!