04.02.2020

Promocja: kup smartfon na Walentynki i odbierz 2 bilety do kina

Wystartowała akcja „myPhone i HAMMER na Walentynki”. W jej ramach, klienci którzy kupią w okresie od 1 do 15 lutego jeden z modeli objętych promocją, mogą odebrać 2 bilety do kina w sieci Multikino gratis. To dobry pomysł, aby nabyć smartfon na prezent dla ukochanej lub ukochanego, a później pójść ze swoją „walentynką” na wyczekany film.

Uważamy, że smartfon jest dobrym pomysłem na prezent walentynkowy tak dla „niej”, jak i dla „niego”. Co więcej, serce kobiety z całą pewnością podbije myPhone Pocket PRO – wydajny model w kolorze blue ametyst o zachwycającym designie, a facetowi zaimponuje jeden z „pancerniaków”: HAMMER Explorer lub HAMMER Energy 2.

Dlatego pragniemy nagrodzić osoby, które wybrały firmowe modele myPhone i/lub HAMMER, dwoma biletami do Multikina. Dzięki temu mPTech zbliża jeszcze bardziej.

Szczegóły promocji znajdują się na dedykowanej stronie: myphone.pl/promocja-na-walentynki-2020

—————————————————————————————————————————

Promocja: „myPhone i HAMMER na Walentynki”

Masz swoją „walentynkę”? Kupując jeden z modeli myPhone i/lub HAMMER w okresie promocji możesz zyskać 2 bilety do Multikina.

Zasady: klient, który w okresie trwania promocji tj. 01.02-15.02.2020 kupi w polskim sklepie (stacjonarnym, online) model HAMMER i/lub myPhone objęty promocją i wypełni formularz, może otrzymać 2 unikalne kody na 2 bilety do Multikina gratis.

Modele HAMMER i myPhone objęte promocją: HAMMER Explorer, HAMMER Energy 2, HAMMER Energy 18×9, myPhone Pocket Pro, myPhone City 2, HAMMER 5 Smart.

Dzien_Kobiet_2020-Slider
15.01.2020
Promocja: podaruj dziadkom telefon i odbierz voucher na fotoksiążkę
Dzien_Babci_2020
28.02.2020
Dzień Kobiet z myPhone: kup smartfon i odbierz bon na kwiaty gratis

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!