09.03.2022

Porównanie: HAMMER Explorer vs. HAMMER Explorer Plus Eco

W ostatnim czasie linię HAMMER Explorer ubogacił model Explorer Plus Eco. Aktualnie w ofercie są więc Explorer, Explorer PRO i wspomniana wyżej nowość. Najważniejsze: HAMMER EXPLORER PLUS ECO to wzmocniony smartfon z ekranem 5,7”. Na pierwszy rzut oka wydaje się taki sam jak poprzednia generacja Explorera, jednak różnice tkwią w detalach. Przede wszystkim smartfon Explorer Plus Eco jest względem Explorera bardziej wydajny, a to za sprawą nowszego, bardziej efektywnego 8-rdzeniowy procesora Mediatek G25 oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM (względem 4-rdzeniowego procesora oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM w modelu Explorer).

HAMMER Explorer Plus Eco (4+64GB) z nowej linii produktów ECO od naszej firmy, to 5,7-calowy smartfon (ekran HD+ IPS (720×1440)) z potężną baterią 5000 mAh i mocną obudową o najwyższym stopniu ochrony IP69, który został zaprojektowany w Polsce. Stylistyka jego obudowy jest znana i sprawdzona. Uwagę przykuwają specjalne piny na pleckach urządzenia, które służą integracji z modułowymi akcesoriami dedykowanymi modelowi. W tej chwili dostępna jest bateria zewnętrzna HAMMER 5000 mAh z funkcją power bank.

To co jeszcze przemawia na korzyść modelu Explorer Plus Eco względem zwykłego Explorera poza bardziej zaawansowanym procesorem oraz większą ilością pamięci RAM, to większa ilość pamięci wewnętrznej – 64 GB (Explorer ma 32 GB) oraz nowsza wersja Androida tj. 11 (względem 9 / 10 w Explorer). Aby dokładniej to sprawdzić można skorzystać z naszej internetowej porównywarki smartfonów.

Explorer Plus Eco daje początek nowej linii Eco, a to oznacza, że oferowany jest w nowym, mniejszym opakowaniu wykonanym z biodegradowalnych materiałów. Jak każdy HAMMER sprawdzi się u wszystkich, którzy szukają solidnego smartfonu, tak do codziennego, jak i zadaniowego użytku. Sprawdza się także jako wsparcie wszelkich aktywności, podróży oraz pracy w trudniejszych warunkach, w terenie.

WAŻNE: Smartfon dostępny jest w promocji. Kupując go teraz można otrzymać dedykowane akcesorium tj. baterię zewnętrzną HAMMER 5000 mAh z funkcją power bank o wartości 169 zł. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie promocji > kliknij <.

HM9
01.03.2022
[eko] Tylko u nas: Wymień graty na rabaty. Zamień swój zużyty sprzęt na rabat 19%
LP_960x675_desktop
11.03.2022
HAMMER sponsorem Super Race 2022

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!