headPhoto
Produkujemy telefony komórkowe
i robimy to dobrze.

O nas

Obojętnie czy projektujemy telefon klasyczny, smartfona czy HAMMERA zawsze szukamy przemyślanych rozwiązań. Funkcjonalność i ekonomia to nasze główne cele. Optymalnie dobieramy użyte materiały i zaimplementowane technologie. To w połączeniu z dobrym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami daje produkty poszukiwane przez naszych klientów.

mPTech, jako właściciel marek myPhone i HAMMER, jest częścią Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce jak i Europie Środkowo Wschodniej, działającej na rynku od 2001 r.

Motto Firmy

Czynimy technologie mobilne przystępnymi.

Osiągnięcia

achievement-konsumencki-lider-jakosci
Złote godło Konsumencki
Lider Jakości 2018
Za wysoką jakość, ładny wygląd i funkcjonalność telefonów
achievement5
Nagroda
Złoty Bell 2017
w kategorii
Polska Firma Roku
2017
achievement-meska-marka2
Męska Marka
Roku 2018
Nagroda przyznawana firmom, które z sukcesem wprowadzają na rynek nowoczesne produkty dla mężczyzn
achievement1
Produkt roku
CHIP '16
dla HAMMER AXE LTE w kategorii smartfony do 1000 zł
achievement3
European
Android Award 2017
nagroda przyznawana przez Google, firmom, które wspierają rozwój Androida i dbają o dobrą jakość systemu
achievement2
Google
MADA
Zapewnia legalność oprogramowania i gwarancję bezpiecznego oprogramowania pozbawionego złośliwych aplikacji
achievement4
Własny
serwis OTA
pozwala na wykonywanie aktualizacji oraz up-gradów systemu w trybie Over the Air
achievement5
Nagroda
Złoty Bell 2012
dla telefonu myPhone DECO za „Najlepszy telefon dla Seniora roku 2012”
Background Image

Nasza historia

2017
historyCalendarIcon
European
Android Award
2016
historyCalendarIcon
myPhone partnerem MADA (Google)
2014
historyCalendarIcon
Uruchomienie marki i premiery HAMMER
2013
historyCalendarIcon
MyPhone ONE
2012
historyCalendarIcon
myTab
2011
historyCalendarIcon
Rozpoczęcie współpracy z MEDIATEK
2010
historyCalendarIcon
Premiera pierwszego smartfona myPhone
2009
historyCalendarIcon
Start SIMPLE LIFE i kooperacji z JMP
2008
historyCalendarIcon
Pierwsze telefony myPhone w ofercie
2007
historyCalendarIcon
Początek działalności
Background
Background Inner
2017

Wyróżnienie European Android Award, przyznawane firmom, które dbają o dobrą jakość systemu, wspierają rozwój platformy oraz ściśle współpracują z Google przy wdrażaniu swoich produktów.

HAMMER partnerem Runmageddonu – największego cyklu biegów ekstremalnych w Polsce, a HAMMER Axe M Lte – oficjalnym telefonem biegu. Pierwszy up-grade systemu operacyjnego z Android 6.0 do 7.0 udostępniony w trybie OTA (Over the Air), łamie kolejną barierę która dotychczas była zarezerwowana dla największych międzynarodowych graczy.

2016

Firma podpisuje umowę partnerską MADA – która gwarantuje użytkownikom, że oprogramowanie spełnia standardy bezpieczeństwa i posiada certyfikację Google.

Dodatkowo model HAMMER AXE LTE zostaje nagrodzony przez redakcję i czytelników miesięcznika CHIP.

2014

W styczniu myPhone decyduje się wypuścić na rynek pierwszy odporny na wodę, pył i upadki, przeznaczony do pracy w ekstremalnych warunkach, telefon marki HAMMER. W tym czasie na rynku dostępne są bardzo drogie modele telefonów wzmocnionych, a pojawienie się pierwszego HAMMER’a “na którego mógł sobie pozwolić każdy” jest istną rewolucją.

Obecnie marka HAMMER to zarówno modele telefonów klasycznych z funkcjonalnymi klawiszami, jak i seria smartfonów ze świetnymi parametrami i designem.

2013

Na rynek trafia pierwszy model w całości zaprojektowany w Polsce – myPhone ONE. Coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć smartfony myPhone pracujące pod kontrolą systemu Android – doceniane za optymalne połączenie funkcjonalności, zastosowanych technologii oraz ceny.

2012

Szybki rozwój technologii oraz powstała moda i zapotrzebowanie rynku sprawiły, że w 2012 r. do portfolio firmy dołączyła rodzina tabletów pod marką myTAB. Urządzenia wyposażone zostały w najnowsze rozwiązania oraz technologie mobilne i zgodnie z misją marki zaoferowane zostają konsumentom w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Sprzedaż produktów myPhone realizowana jest już w 15 krajach, wśród nich są Izrael oraz Szwecja. Nadal świetnie rozwija się linia SIMPE LIFE, a jej przedstawiciel myPhone DECO otrzymuje kilka nagród w tym „Złoty Bell” dla najlepszego telefonu dla seniora w 2012 r.

2011

Rozpoczyna się współpraca firmy z uznanym dostawcą procesorów MEDIATEK i spółka wprowadza do sprzedaży pierwsze telefony z tymi procesorami.

2010

Nowy kanał sprzedaży okazuje się wielkim sukcesem. Firma umacnia swoją pozycję na rynku telefonów o prostej funkcjonalności, a ambasadorem marki zostaje Izabela Trojanowska.

Nie spoczywając na laurach spółka dalej rozwija się również w modelach dotykowych by w 2010 roku wypuścić na rynek pierwszy polski telefon z systemem Android 1.5 (myPhone A210 Proxion)

2009

Kiedy większość firm po omacku podąża za rozwojem technologii, myPhone dostrzega potencjał wśród Klientów obawiających się skomplikowanych urządzeń i szukających prostych, funkcjonalnych rozwiązań. Uruchomiona zostaje linia SIMPLE LIFE – przyjaznych dla użytkownika, niezwykle łatwych w obsłudze telefonów z intuicyjnym menu. Modele dedykowane dla Seniorów zostają dodatkowo wyposażone w przycisk SOS. Aby ułatwić dostęp do swoich produktów spółka podpisuje umowę o współpracy z Jeronimo Martins na stałe wprowadzając swoje modele do sieci sklepów Biedronka.

2008

W październiku na rynek polski, czeski i słowacki trafiają pierwsze telefony komórkowe sygnowane marką myPhone obsługujące dwie karty SIM – myPhone 1230, myPhone 6691 oraz myPhone 8830TV wyposażony dodatkowo w odbiornik TV.

2007

W strukturach spółki TelForceOne powstaje zespół mający za zadanie uruchomienie produkcji telefonów komórkowych.

W jego skład weszło kilkunastu specjalistów z Polski i Czech, którzy rozpoczynają pracę nad pierwszymi modelami.

Liczba rynków,
na których jesteśmy:
17
Liczba sklepów,
gdzie można kupić:
4500 +
Tyle lat
jesteśmy na rynku:
11
Sprzedanych
telefonów:
3,5 mln
Przejdź na stronę
kariery i zobacz
aktualne oferty pracy 

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!