2017-01-Europejska-NAGRODA-ANDROID-baner
28.01.2017

myPhone odznaczony European Android Award

W dniu 1 marca 2017 r. podczas Mobile Word Congress w Barcelonie polska firma myPhone otrzymała nagrodę Europejskiego Partnera Android – European Android Award. Mobile World Congress to największe w Europie targi technologii telekomunikacyjnych. Impreza, co roku zgromadzi szereg wystawców z całego świata, i stanowi swoistą mekkę dla fanów nowoczesnych technologii i innowacyjnych urządzeń.

Odznaczenie European Android Award przyznaje firma Google tym firmom, które w szczególności dbają o dobrą jakość systemu, wspierają rozwój platformy i ściśle współpracują z Google przy wdrażaniu własnych produktów. myPhone to jeden z ośmiu europejskich producentów, którzy zostali uhonorowani tym wyróżnieniem.

Droga do sukcesu

Nagroda ta, jest potwierdzeniem słuszności drogi jaką od dłuższego czasu podąża myPhone. Pierwszy telefon działający pod kontrolą systemu Android wrocławska spółka wypuściła na rynek w 2010 roku. Od tego czasu konsekwentnie pracowała nad jakością instalowanych w urządzeniach systemów, wierząc, że niezależnie od zasobności portfela każdy użytkownik zasługuje na dostęp do naj najlepszych rozwiązań technologicznych.

Od zeszłego roku myPhone podpisał z Google porozumienie MADA (Mobile Application Distribution Agreement), które w dużym stopniu reguluje jakość systemu instalowanego na urządzeniach danej firmy. W związku z tym wszelkie urządzania wypuszczane obecnie na rynek przez firmę myPhone posiadają certyfikację Google Mobile Services (GMS) gwarantującą użytkownikom legalny dostęp do najistotniejszych funkcjonalności takich jak sklep Google Play, mapy, Gmail, YouTube i wiele innych.

Michał Pater ambasadorem marki HAMMER!
09.12.2019
System KaiOS – aplikacje, możliwości i działanie
kaiOS
28.06.2017
Michał Pater ambasadorem marki HAMMER!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!