13.10.2022

myPhone ze Złotym godłem Konsumencki Lider Jakości 2022

myPhone – marka telefonów i smartfonów, została wyróżniona Złotym godłem w ogólnopolskim Projekcie Konsumencki Lider Jakości 2022. Oznacza to, że w swojej kategorii, spośród polskich marek, cieszy się najlepszą opinią. Ponadto, marka cieszy się też wysoką rozpoznawalnością wśród klientów. Ci również wykazują najwyższą skłonność do poleceń urządzeń myPhone innym osobom spośród wszystkich w kategorii.

„Łatwa obsługa, sprawne działanie, nie psuje się, polecam!” – to jedno z uzasadnień respondenta za wyborem myPhone. Wśród argumentów były jeszcze takie opinie: “Okazał się idealnym telefonem dla moich rodziców, są zadowoleni.”, “Wysoka jakość”. W efekcie, myPhone najczęściej kojarzony jest z niezawodnością, łatwą obsługą, czy bezawaryjnością.

Na uwagę zasługuje fakt, że, znajomość marki myPhone wykazało niemal 30% badanych (29,8%). Jeżeli chodzi o wskaźnik procentowy poleceń, wynosi on 80%, a to najwyższy rezultat w badaniu dla tej kategorii.

 

Marka HAMMER zajęła drugie miejsce uzyskując Srebrne godło Konsumencki Lider Jakości 2022.
Dziękujemy za zaufanie.

 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2022 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Próba badawcza tej edycji wyniosła 14 923 osoby (59,6% stanowiły kobiety, 40,4% stanowili mężczyźni), w wieku 15-64 lata. Organizatorem Programu jest Strefa Gospodarki – niezależny dodatek ekonomicznego Dziennika Gazeta Prawna.

HAMMER CONSTRUCTION-1075x500px-0
27.09.2022
VoLTE w telefonie. Co to jest VoLTE i VoLTE Ready? Zalety
VoLTE_2
31.10.2022
Nowość: HAMMER Construction z dalmierzem laserowym! Na start w promocji

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!