01.04.2021

myPhone Rumba 2 telefonem roku 2020!

Za nami XI edycja plebiscytu Mobility Trends, podczas której poznaliśmy najciekawsze rozwiązania nowych technologii w 2020 roku. Statuetka „Złoty Bell” została tym razem przyznana w 24 kategoriach. Telefonem roku został model myPhone Rumba 2!

myPhone Rumba 2 to wyjątkowy telefon klasyczny z kultową klapką i dwoma dużymi, niezależnymi ekranami: 2,4” i 1,4”. Dla komfortu użytkowania ten elegancki model jest wyposażony w fotokontakty, przycisk SOS i stację ładującą. Kosztuje jedyne 159 zł.
Co ważne, o nagrodzie dla telefonu naszej marki zdecydowali w głosowaniu sami internauci, czyli użytkownicy. Dziękujemy!

To nie pierwsze takie wyróżnienie dla naszej firmy. W kategorii „Telefon roku 2012 dla Seniora” nagrodę zdobył model myPhone DECO. Najlepszym „Polskim produktem specjalnym” w 2014 roku został HAMMER Iron. Z kolei w 2017 roku otrzymaliśmy nagrodę zwyciężając w kategorii “Polska Firma Roku”.

Plebiscyt Mobility Trends jest organizowany od 2010 roku. Jest jednym z najważniejszych konkursów branży nowych technologii. Pozwala wyróżnić najciekawsze rozwiązania i zidentyfikować aktualnie panujące trendy oraz preferencje konsumentów na polskim rynku. Sama statuetka – „Złoty Bell” została stworzona na cześć Alexandra Grahama Bella, szkockiego wynalazcy telefonu.

huy-phan-QCF2ykBsC2I-unsplash
25.03.2021
HAMMERY dostępne w trzech liniach
Post-Linia-HAMMER_1
03.04.2021
Samotna Wielkanoc w czasie pandemii? Sytuacja osób starszych

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!