11.09.2018

myPhone partnerem Festiwalu Fotografii Mobilnej [+KONKURS]

Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Fotografii Mobilnej pt. „Yes I’m Mobile”. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu i towarzyszyć mu będą liczne wystawy, prelekcje, warsztaty oraz spacery fotograficzne prowadzone przez profesjonalistów. Partnerem Festiwalu jest marka myPhone! Zobaczcie jakie atrakcje przygotowaliśmy.

„Yes I’m Mobile”

Festiwal Fotografii Mobilnej „Yes I’m Mobile” startuje już 21 września. Agenda wydarzenia jest naszpikowana do granic możliwości, a w planie są m.in. ciekawe warsztaty takie jak: „Kompozycja Flat Lay”, „Mobilna edycja zdjęć w praktyce” czy np. „Mobilny portret artystyczny”. Do tego rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego oraz liczne prelekcje, panele dyskusyjne oraz wernisaże. Całe wydarzenie wspiera myPhone.

Spacer z myPhone

Jednym z głównych punktów Festiwalu będzie spacer fotograficzny z myPhone Prime 18×9 LTE. Wraz z organizatorami tj. stowarzyszeniem Mobile Photo Trip – postaramy się pokazać ciekawe zakątki Wrocławia oraz udowodnić, że nie trzeba posiadać drogiego telefonu, aby robić dobre zdjęcia i podbić media społecznościowe.

Spacer z myPhone zaplanowano na niedzielę 23 września (godz. 9.30-12.00). Jego uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić możliwość nowości – myPhone Prime 18×9 LTE, 5,5-calowy model z ekranem Full Screen HD IPS oraz aparatem SONY 13 Mpx. Ścieżki spaceru poprowadzą z Nadodrza do Dzielnicy Czterech Wyznań, czyli przez uliczki z piękną zabudową XIX i XX-wiecznych kamienic, skwerów oraz ciekawych obiektów, w tym wspaniałych zabytków architektury sakralnej znajdujących się tuż przy Rynku.

[+KONKURS]

Wejściówkę na spacer z myPhone można wygrać w konkursie, który już 12 września startuje na facebook.com/myPhone.Mobile. W sumie do rozlosowania mamy aż 10 miejsc. To wyjątkowa okazja nie tylko do zapoznania się z nowym sprzętem myPhone, lecz też do udoskonalenia warsztatu mobilnej fotografii oraz poznania Wrocławia z innej perspektywy.

Festiwal Fotografii Mobilnej odbędzie się w dniach 21-23 września. Jego organizatorem jest stowarzyszenie Mobile Photo Trip. Udział w spotkaniach i warsztatach jest bezpłatny. Zapisy na spotkania, które wymagają rejestracji są już otwarte. Program i szczegóły znajdują się na stronie organizatora: www.mobilephototrip.com oraz na facebooku.

Wygraj pakiet na RUNMAGEDDON-myphone
27.08.2018
Spotkajmy się na targach IFA w Berlinie
2018-IFA
13.09.2018
Wygraj pakiet na RUNMAGEDDON

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!