18.09.2019

myPhone partnerem drugiej edycji Festiwalu Fotografii Mobilnej “Yes, I’m Mobile” [+KONKURS]

smartfonowa fotografia - festiwal fotografii mobilnej

Trzy dni spotkań fanów „smartfonowej fotografii” i Instagrama, liczne prelekcje, wystawy i warsztaty – te i wiele więcej atrakcji czekają na nas podczas Festiwalu Fotografii Mobilnej “Yes, I’m Mobile 2”. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu, w weekend 27-29 września, a my ponownie wspieramy jego organizację. Zapraszamy do udziału i spotkania.

Idea wciąż ta sama, lecz rozmach większy – tak w skrócie można zapowiedzieć drugą edycję wrocławskiego Festiwalu Fotografii Mobilnej. W efekcie, organizatorom udało się ściągnąć wyjątkowych fotografów i ciekawe postaci, które poprowadzą liczne spotkania i warsztaty. Większość z nich niezmiennie ma otwartą formułę (obowiązkowa rejestracja online) i jest bezpłatna, dedykowana całej mobilnej społeczności: autorom zdjęć, profesjonalistom, znanym i rozpoznawalnym, a także amatorom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. Z drugiej strony, całość przenosi się z „Recepcji” (Zaułek Neonów) do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Dlatego program wydarzenia ubogaca m.in. repertuar kinowy o tematyce fotograficznej. Będzie się działo!

Zapraszamy do spotkania z myPhone.

I. Fotografia mobilna – warsztaty dla dzieci: „Portret i kompozycja”, czyli dlaczego jedne zdjęcia nam się podobają, a inne nie

Współorganizujemy warsztaty dla najmniejszych (8+), które stanowią idealne połączenie nauki fotografowania z doskonałą zabawą. Pod okiem Damiana Kostki (Stowarzyszenie Fotografii Mobilnej) dzieci nauczą się jak zrobić portret i bawić się kompozycją. A wszystko to na prostych w obsłudze smartfonach myPhone FUN LTE dla najmłodszych.

W sumie odbędą się 3 takie warsztaty, które realizowane są razem z Kino Dzieci i Kino Nowe Horyzonty. Szczegóły i zapisy:

WAŻNE: Warsztaty z fotografii mobilnej dla dzieci i młodzieży odbywają się w Kinie Nowe Horyzonty.

II. Spacer fotograficzny z myPhone City 2 [+KONKURS]

Ponownie postaramy się uwiecznić ciekawe zakątki Wrocławia oraz udowodnić, że nie trzeba posiadać drogiego telefonu, aby robić dobre zdjęcia. Wystarczy myPhone City 2 – fajny, wszechstronny, 5,7-calowy smartfon z aparatem głównym Samsung 13 Mpx, który jest przystępny na każdą kieszeń.

Przejdźmy razem przez miasto, które nigdy nie śpi. Spacer z myPhone zaplanowano na niedzielę 29 września (godz. 9.30-12.00). Ścieżki spaceru poprowadzą z Nadodrza przez okolice Uniwersytetu Wrocławskiego, Rynek, do DCF. [+KONKURS] Na autora najciekawszego zdjęcia spaceru czeka nagroda w postaci ww. smartfonu. Zapraszamy! START o 9.00 w Cafe Równik, Jedności Narodowej 47, Wrocław.

ZAPISY [29.09.2019, 9:30-12:00]

Zobaczcie wideorelację z ubiegłorocznego spaceru z myPhone (Prime 18×9 LTE)

Więcej szczegółów i zapisy na poszczególne wydarzenia na:

https://evenea.pl/organizator/stowarzyszenie-mobile-photo-trip-282785

https://www.facebook.com/events/701418470217163/

dlaczego warto kupić telefon budżetowy
06.09.2019
IFA Berlin 2019: prezentujemy przełomowe nowości HAMMERA
myPhone i HAMMER na IFA w Berlinie
07.10.2019
Trzy powody, dla których warto kupić telefon budżetowy

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!