play-myphone
20.03.2018

myPhone i HAMMER na XI konferencji PLAY

Za nami XI Konferencja Sprzedaży PLAY – coroczne święto pracowników sieci. Wydarzeniu towarzyszyły gala rozdania nagród dla najlepszych sprzedawców i salonów oraz targi producentów urządzeń. Na naszym stoisku – „Vamos a la PLAYa” – czyli gorącej plaży, przygotowaliśmy moc atrakcji, które podbiły serca uczestników.

Naszą przestrzeń stanowiła słoneczna plaża z palmami, owocami i napojami, dzięki czemu każdemu, kto przybył na stoisko udzielał się wakacyjny klimat. Można było zapoznać się z ofertą smartfonów myPhone i HAMMER, ale nie tylko, ponieważ ideą jaka nam przyświecała było hasło “Patrz szerzej – baw się lepiej!” W efekcie zakomunikowaliśmy nowości z ekranem 18:9, a każdy mógł wziąć udział w angażujących zabawach takich jak: rzut HAMMEREM do celu, konkurs o voucher na wycieczkę oraz gifbudka z możliwością wykonania wakacyjnego gifa.

W trakcie zabawy udało nam się poznać wiele osób, rozstrzygnąć dziesiątki zaciętych rywalizacji w konkursach i wręczyć nagrody. A przy okazji potwierdzić, że myPhone jest liczącą się na rynku marką i udowodnić, że HAMMER może znieść naprawdę dużo.

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia i gif nagrodzony w konkursie.

Załoga mPTech na XI konferencji play

Załoga mPTech na XI konferencji play

Załoga mPTech na XI konferencji play

XI Konferencja Sprzedaży PLAY

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Runmageddon-Sahara-listing
08.03.2018
Przekaż 1% podatku dla Artystów ze Skolimowa!
1-procent-podatku-dla-artystow-w-skolimowie-
21.03.2018
HAMMER wspiera projekt Runmageddon Sahara

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!