Prezentujemy smartfony 189, nowe klasyki i tablety
26.02.2018

MWC 2018 w Barcelonie. Prezentujemy smartfony 18:9, nowe klasyki i tablety

Na rozpoczętych targach Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentowaliśmy swoje nowości. Wśród nich aż pięć nowych smartfonów – wszystkie z wąskimi ramkami i ekranami w formacie 18:9, w tym modele działające pod kontrolą systemu Android Oreo! Nie zabrakło również oryginalnych klasyków i tabletów.

MWC 2018 w Barcelonie. Prezentujemy smartfony 18:9, nowe klasyki i tablety

Bezramkowe smartfony z ekranami 18:9

Modele z ekranami w formacie 18:9 będą tworzyć w naszym portfolio odrębną kategorię smartfonów, a jednocześnie wzbogacać każdą z naszych linii produktowych. myPhone Pocket 18×9 ubogaci budżetową i kieszonkową linię Pocket, FUN 18×9 linię dla młodzieży, a Prime 18×9 i Prime 18×9 LTE z Androidem Oreo tę dla nieco bardziej wymagających użytkowników. Przedstawiliśmy również pancerny model HAMMER Energy 18×9, który także wspiera Android Oreo.

Wszystkie przedstawione modele trafią do sprzedaży jeszcze w czerwcu-lipcu br. A myPhone FUN 18×9 ma być dostępny z systemem Android Oreo Go Edition i może być jednym z pierwszych smartfonów z tym softem na polskim rynku.

Oryginalne klasyki myPhone i nowa marka tabletów SmartView

Nieprzerwanie rozwijamy ofertę telefonów klasycznych. Zaprezentowane na targach myPhone 7300 oraz myPhone Halo S, są oryginalne i mają wiele zalet. Pierwszy z nich to elegancki telefon o prostej konstrukcji z dużym ekranem 2,8 cala i baterią 1200 mAh, który dostępny w sprzedaży będzie chwilę po targach. Drugi natomiast to wyjątkowy klasyk z rozsuwaną obudową i stacją ładującą, dużym ekranem 2,8 cala i baterią 1000 mAh. Na MWC w Barcelonie pokazaliśmy również tablety pod nową marką SmartView, a dokładnie trzy urządzenia z ekranami o różnej wielkości, z modemami 3G i LTE: SmartView 7, SmartView 8 LTE oraz SmartView 9,6.

Powyższe modele zostały ciepło przyjęte przez odwiedzających targi. Z pewnością warto czekać do momentu startu ich oficjalnej sprzedaży. A to nie jedyne nasze nowości w 2018 roku.

Kobiecy smartfon na Dzień Kobiet
23.02.2018
HAMMER wśród laureatów rankingu Młoda Marka Sukcesu!
HAMMER wyróżniony w konkursie Młoda Marka Sukcesu-hammeromania-listing-myphone
01.03.2018
Smartfon – czy to najlepszy prezent na Dzień Kobiet? [promocje + konkurs]

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!