22.06.2022

mPTech i OTVARTA nawiązują współpracę! Na start wakacyjna promocja

To dla nas wszystkich historyczna chwila, bo po raz pierwszy zawiązaliśmy kooperację z polskim operatorem komórkowym MVNO. OTVARTA jako pierwszy operator komórkowy MVNO w Polsce wprowadziła do swojej oferty Internet mobilny ze stałym adresem IP, 5G czy ekologiczną kartę eSIM. Zyskać na współpracy mają przede wszystkim klienci, ponieważ na start ruszyła „Wakacyjna promocja”. Polecamy!

Współpracujemy z największymi operatorami komórkowymi w Polsce. Cieszymy się, że do grona partnerów mPTech dołączyła sieć OTVARTA. Powiem więcej, wiele nas łączy jeżeli chodzi o historię i rozwój, działamy w oparciu o podobne założenia, ponieważ podstawą funkcjonowania mPTech i OTVARTA są sprawne wdrażanie nowości oraz dostarczanie najwyższej jakości w możliwie przystępnej cenie. Ma to odzwierciedlenie w naszej ofercie, w której dostępne są produkty z eSIM, 5G czy VoLTE – tłumaczy Sylwester Tarawski, Key Account Manager ds. Operatorów GSM.

„Wakacyjna promocja”

Dzięki współpracy konsumenci mogą liczyć na promocje i ciekawe, atrakcyjne benefity. Klienci sieci OTVARTA będą mogli kupić wybrane telefony, smartfony i akcesoria myPhone oraz HAMMER na stronie https://sklep.mptech.eu w cenie niższej aż o 15%. Szczegóły, warunki, regulamin tej promocji dostępne są na dedykowanej stronie.

Z kolei klienci mPTech, którzy zdecydują się na usługi w sieci komórkowej OTVARTA, mogą liczyć na gratis w postaci dodatkowych 100GB Internetu w standardzie LTE i 5G do wykorzystania przez cały czas trwania umowy. Szczegóły, warunki i regulamin tej promocji znajdują się na dedykowanej stronie.

1300×620-operatorzy
14.06.2022
Zasadziliśmy 1700 buków w lesie przy Zakręcie Śmierci
IMG_2746
05.07.2022
HAMMER w promocji rozdaje powerbanki. Można też wygrać 5000 zł!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!