09.05.2022

mPTech dla Ukrainy. Podsumowanie działań

Jesteśmy poruszeni tym co się dzieje u naszych wschodnich sąsiadów. Nasze myśli nieustannie krążą wokół sytuacji na Ukrainie. Bo to nie tylko nasi sąsiedzi, lecz również członkowie rodzin, przyjaciele, znajomi, współpracownicy… Nie jesteśmy obojętni na ludzką krzywdę, dlatego w tych niezwykle trudnych chwilach, aktywnie angażujemy się w działania pomocowe i wspieramy tych, którzy tej pomocy potrzebują i/lub pomagają innym. Mowa m.in. o ratownikach oraz grupach wsparcia.

Nasi pracownicy angażują się w szereg inicjatyw i zbiórek charytatywnych, zarówno prywatnie jak i w ramach inicjatyw firmowych. Działamy też wspólnie razem, jako @TelForceOne, do której należy mPTech 🤝, aktywnie włączając się w pomoc.
Dotychczas: 💙💛

  • Przekazaliśmy 500 powerbanków, o które zabiegają wolontariusze, służby ratunkowe jak i sami obywatele Ukrainy. Powerbanki trafiły do Fundacji Ukraina.
  • W firmie, dzięki inicjatywie pracowników została uruchomiona zbiórka najbardziej potrzebnych darów takich jak: koce, baterie, sprzęt, lekarstwa itp. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie i każdy gest. Serce rośnie!

Na tym nasza pomoc dla Ukrainy nie ustaje. Zabiegamy, aby odpowiadała ona na realne potrzeby naszych sąsiadów oraz służb ratunkowych. W efekcie, przekazujemy to co mamy najlepsze, czyli telefony wzmocnione #HAMMER. Te mają pomóc utrzymać stały kontakt osobom będącym przy granicy, zarówno obywatelom z Polski pomagających na miejscu, jak i tym z Ukrainy.

Z HAMMERÓW korzystają już Ci, którzy niosą pomoc innym, tj. koordynatorzy grup „Wsparcie ratowników WAWA”, Centrum Pomocy Humanitarnej w Szegini, a także „odbiorcy” pomocy zorganizowanej przez PKS Nova i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego (dary trafiają do służb ratunkowych z Obwodu Iwanofrankiwskiego na Ukrainie).

Pomoc dla społeczności w Ukrainie organizuje także ambasador HAMMER – Tomek Kuczyński, podróżnik, alpinista, który prowadzi zbiórkę w Świnoujściu i wielokrotnie jest u naszych sąsiadów ze wsparciem. W tym także go wspieramy przekazując urządzenia. Podobnie jak Fundację Iskierka, która dla obsługi telefonu zaufania z pomocą psychologiczną dla osób z Ukrainy otrzymała wybrany smartfon myPhone.

Łącznie, poza powerbankami, przekazaliśmy na potrzeby pomocy dla Ukrainy ponad 20 urządzeń mobilnych – telefonów i smartfonów, a także dodatkowe akcesoria. Przede wszystkim jest to wynik ludzkiego odruchu – prosta pomoc człowieka dla człowieka. Wierzymy, że urządzenia służą i są pomocne.  

580×400
01.05.2022
Poradnik 2022: Jaki prezent na Komunię w kwocie do 800 zł?
First Communion – portrait
11.05.2022
HAMMER w promocji na lato – tylko do końca czerwca

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!