16.08.2022

Laptopy do internetu i nauki za mniej niż 1000 zł! Promocje mPTech na Back To School

Rozpoczęliśmy promocję na laptopy marki techbite. W efekcie ceny komputerów zaczynają się już od 999 zł i są to prawdopodobnie najtańsze laptopy do internetu i nauki dostępne obecnie na rynku. W dodatkowej, specjalnej promocji dostępny jest też techbite ZIN 4 15.6 FHD. Kupując urządzenie klienci otrzymują gratis kompletny zestaw akcesoriów do nauki i rozrywki, tj.: wygodną mysz optyczną Gaming XR (USB) z podświetleniem LED, trwałą podkładkę oraz kod na bezpłatny, miesięczny dostęp do setek gier na platformie Xbox Game Pass! 

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. A wraz z nim kompletowanie wyprawki: przyborów, plecaka oraz dodatkowych akcesoriów dla dziecka. Dziś do nauki i kontaktu z rówieśnikami niezbędny jest także laptop. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i chcąc niejako uprzyjemnić wybór odpowiedniego komputera, oferujemy laptopy w obniżonych cenach. W ofercie jest wiele ciekawych urządzeń skrojonych na potrzeby młodszych uczniów, które z powodzeniem sprawdzają się w podstawowych zadaniach. Komputery można kupić już w cenie od 999 zł, a pełna oferta dostępna jest na naszym sklepie internetowym.

Jaki laptop do 1000 zł? Jaki laptop dla dziecka do szkoły?

Polecamy zapoznać się bliżej z następującymi rozwiązaniami:

  • Laptop techbite ZIN 3 14.1 HD 128 GB – oferuje stabilne działanie, ma wyspową, podświetlaną klawiaturę z klawiszami sporej wielkości. Przy tym jest bardzo lekki – waży niespełna 1,5 kg, więc jego przenoszenie nie sprawia problemu. Cena promocyjna 999 zł.

Dostępny jest także wariant z ekranem Full HD w cenie 1 099 zł.

  • Laptop techbite Arc 11.6 128 GB HD – wszechstronny laptop 3w1 (laptop, tablet i panel demonstracyjny) z obrotowym ekranem 360°, który zwiększa jego funkcjonalność. W efekcie, można dopasować go dla wygody do własnych potrzeb. Posiada czytnik linii papilarnych dla łatwego i bezpiecznego odblokowania. Na uwagę zasługuje fakt, że jest wyjątkowo kompaktowy i lekki – waży jedynie 1 kg. Cena promocyjna 999 zł.
  • Laptop techbite ARC 13.3 SLIM – to lekki, smukły, konwertowalny laptop 3w1, z dotykowym ekranem Full HD. Również można dopasować go według własnych potrzeb i po nauce jeszcze wygodniej przeglądać internet czy oglądać razem filmy. Ma podświetlane klawisze, które ułatwiają pracę na komputerze po zmroku. Posiada metalową obudowę, dzięki czemu jest solidniejszy. Oferuje dobrą wydajność dla podstawowych czynności. Cena: 1599 zł.
  • Laptop techbite ZIN 4 15.6 FHD 128GB – z dużym ekranem 15,6” Full HD, sporej wielkości klawiszami ułatwiającymi pisanie (+ klawiatura alfanumeryczna). Cena promocyjna: 1 099 zł.

PROMOCJA: Nie dość, że cena tego laptopa jest przeceniona, to jeszcze dostępny jest wraz z atrakcyjnym zestawem akcesoriów do nauki i rozrywki. Kupując go teraz na naszym sklepie internetowym – w opakowaniu otrzymasz gratisy: wygodną mysz optyczną Gaming XR (USB) z podświetleniem LED, trwałą podkładkę oraz kod na bezpłatny, miesięczny dostęp do setek gier na platformie Xbox Game Pass!

Wszystkie laptopy techbite pracują pod kontrolą przyjaznego systemu WINDOWS 10 PRO. Wyposażone są w Wi-Fi, BT, a także szereg portów zapewniających kompatybilność z innymi urządzeniami.

Laptop z pakietem Microsoft

Dodatkowo, kupując jeden z laptopów techbite z dyskiem 128GB można odebrać kod uprawniający do rocznego, bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft 365 Personal. Oznacza to dostęp m.in. do: 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze oraz programów takich jak: Word, Excel i PowerPoint. Szczegóły na stronie dedykowanej promocji [kliknij].

1661166606694mini
01.08.2022
Eko-alert dla świata - aktualny status
mPTech_ekoalert
24.08.2022
O technologii w turystyce - przed nami kolejne spotkanie „Niech mnie szlak” [25.08]

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!