13.02.2019

Poznaj nowe klasyki dla seniorów marki myPhone [wideo]

Z dumą przedstawiamy najnowsze modele marki myPhone dla seniorów, czyli myPhone Halo Q i Halo Q+ (wariant z 3G). Obydwie komórki z ekranem 2,8 cala posiadają duże klawisze, pojemną baterią 1400 mAh oraz stację ładującą  z innowacyjną opcją odnajdywania słuchawki. To trzeba zobaczyć!

Nowe modele myPhone oferują wiele rozwiązań, dzięki którym ich użytkowanie jest prostsze i wygodniejsze, niż zwykłych klasyków. Przede wszystkim myPhone Halo Q i Halo Q+ łączą najlepsze funkcje telefonu stacjonarnego i komórki – w domu można trzymać słuchawkę w stacji, gdy jednocześnie się ładuje, a przy wyjściu zabrać ją ze sobą. A w razie, gdyby telefon się zawieruszył, opcja szybkiego odnajdywania słuchawki pomoże go znaleźć. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który uruchomi w telefonie dźwięk informujący o jego położeniu.

Poza tym telefony zostały wyposażone w sporych rozmiarów ekran 2,8’’ zapewniający dużą czytelność, a także wygodne klawisze, przycisk SOS i aparat. Dzięki temu telefony są naprawdę przyjemne w obsłudze.

To jak prezentuje się telefon oraz jak działa wspomniana funkcja przywoływania słuchawki – dodatkowy atut dla osób starszych, obrazuje przygotowane wideo. Zachęcamy do obejrzenia:

spa
23.01.2019
myPhone partnerem Mobile Photo Trip
mobile-photo-trip-listing
14.02.2019
Wygraj rodzinną sesję lub weekend w SPA [konkurs myPhone]

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!