21.05.2018

Rusza kampania promująca smartfony 18:9

smartfony 18:9

23 maja startuje kampania telewizyjna promująca modele myPhone z nowej linii smartfonów z panoramicznymi ekranami 18:9. Działania wspiera akcja przedsprzedażowa, w ramach której dodajemy do urządzeń 3-letnią gwarancję i prezent gratis.

Spot komunikuje nasze nowości z wyświetlaczami Full Screen, czyli: dostępny już myPhone Pocket 18×9 oraz dwa modele w przedsprzedaży: myPhone FUN 18×9 i myPhone Prime 18×9 LTE. W 15-sekundowym spocie szczególnie podkreślamy walory ostatniego z modeli – 5,5-calowego smartfona w kolorze cobalt blue, z funkcjami znanymi z flagowych urządzeń (m.in.: Face ID, czytnik linii papilarnych).

Wszystkie modele z ekranem 18:9 są objęte promocją i uczestniczą w akcji przedsprzedażowej. W efekcie, każdy Klient, który zakupi dowolny model z promowanych do końca czerwca br., otrzyma 3-letnią gwarancję i prezent gratis (ilość prezentów jest ograniczona). Żeby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.myphone.pl/fullscreen.

Spot będzie można zobaczyć na Polsacie oraz na kanałach tematycznych stacji: TVN, TVP i Polsat. Kampanię telewizyjną wspierają również działania online.

Szczegóły na temat przedsprzedaży i samych smartfonów myPhone 18×9 znajdują się na dedykowanym landing page’u: http://www.myphone.pl/fullscreen/.

Energy-aktualizacja-do-Android-7.0
26.04.2018
Prezent na Komunię Świętą. Idealne pomysły dla chłopca i dziewczynki [2018]
prezent na komunie dla chłopca i dziewczynki
22.05.2018
Android 7.0 Nougat dla HAMMERA Energy

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!