2017-11_i-love-myphone-new
20.11.2017

Startuje kampania telewizyjna „I love myPhone”

Od 27 listopada rusza nowa kampania telewizyjna „I love myPhone”! Tym razem promujemy 3 modele smartfonów oraz podkreślamy rolę czystego, bezpiecznego i certyfikowanego Androida instalowanego we wszystkich naszych urządzeniach. Zobaczcie, jak zabawne i oryginalne są spoty.

Reklamy przedstawiają nasze smartfony: Pocket 2FUN 5 i Prime 2. Podkreślają przewagi konkurencyjne produktów, czyli: czysty, bezpieczny i certyfikowany Android oraz atrakcyjne ceny tych modeli.

I Love my Phone - wersja dla kobiet

Skierowana do szerokiego grona odbiorców kampania doczekała się dwóch wersji – osobnej dla każdej z płci. Dwa niezależne i równolegle emitowane 15 sekundowe spoty, wyrywkowo i z przymrużeniem oka ukazują to co w kobiecym oraz męskim świecie najważniejsze. W komunikacji stawiamy na wykorzystanie charakterystycznego zaimka osobowego, który jest nierozerwalnie związany z nazwą naszej marki.

Spoty emitowane będą m.in. w kanałach Grupy TVN, Polsat oraz TVP, a także na internetowych platformach VOD. Ponadto filmy promowane będą również na serwisach YouTube i Facebook, z dodatkowym wsparciem banerów internetowych. To kolejna tak duża kampania naszej firmy po kampanii „Wataha” realizowanej dla brandu telefonów pancernych HAMMER. Możesz więcej, którą mogliśmy zobaczyć w TV w czerwcu br. oraz po kampanii społecznej “Bo najważniejszy jest głos” z ambasadorem Janem Nowickim – poruszającej ważny aspekt kontaktu z seniorami.

I Love my Phone - wersja dla mężczyzn

Czysty, bezpieczny Android
06.10.2017
Zmieniamy nazwę spółki na mPTech Sp. z o.o.
2017-10_Zmiana nazwy
23.11.2017
Co daje certyfikat Google Mobile Services w smartfonach?

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!