HAMMER wyróżniony w konkursie Młoda Marka Sukcesu
23.02.2018

HAMMER wśród laureatów rankingu Młoda Marka Sukcesu!

Nasza marka HAMMER została wyróżniona w rankingu Młoda Marka Sukcesu. Wyniki konkursu ogłoszono podczas gali towarzyszącej XIV edycji Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek organizowanego przez dziennik “Rzeczpospolita” i Gremi Media S.A.

W konkursie Młoda Marka Sukcesu, który towarzyszy Rankingowi Najcenniejszych Polskich Marek „Rzeczpospolitej”, doceniane są marki rodzimych firm, które w ciągu ostatnich lat potrafiły zbudować dużą popularność i rozpoznawalność. O wyborze zwycięzcy decyduje rok rocznie kapituła – Rada Polskich Marek, którą tworzą eksperci i szefowie największych firm. W tegorocznej, VII edycji konkursu, w gronie laureatów znalazła się marka HAMMER.

HAMMER – pancerne telefony numer 1 w Polsce

HAMMER to marka niesamowicie odpornych telefonów i smartfonów, która funkcjonuje na rynku od 2014 roku. Numer 1 w Polsce w kategorii telefonów rugged. Jest partnerem projektu „Polska od A do Z”, w którym ukazywane są piękno naszego kraju i najciekawsze miejsca. W przeszłości marka była również partnerem biegu z przeszkodami Runmageddon.

Wyniki ogłoszono 22 lutego na gali organizowanej w Warszawie. Tegoroczny konkurs Młoda Marka Sukcesu pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii to już VII edycja tego plebiscytu. Więcej o wynikach będzie można wkrótce przeczytać w dzienniku „Rzeczpospolita” i na rp.pl.

2018-targi-850
19.02.2018
myPhone na targach Mobile World Congress w Barcelonie!
2018-mobile-world-congress-2
26.02.2018
MWC 2018 w Barcelonie. Prezentujemy smartfony 18:9, nowe klasyki i tablety

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!