17.02.2022

HAMMER wspiera Wojtka Sobierajskiego w pogoni za rekordami

HAMMER wspiera Wojciecha Sobierajskiego – sportowca, rekordzistę, który podjął się próby pobicia rekordu Wima Hofa w przebiegnięciu półmaratonu na czas po lodzie i śniegu, na boso na Islandii! Celem wyzwania jest zmotywowanie innych do przekraczania własnych granic i ukazanie, że spełnienie marzeń i osiągnięcie sukcesu to tylko kwestia odpowiedniego nastawienia. Razem z Wojtkiem na Islandię poleciał HAMMER Explorer Plus Eco.

Bieg Wojciecha Sobierajskiego po rekord Wima Hofa

Wojciech Sobierajski to znany atleta i multirekordzista, który od lat pasjonuje się sportami ekstremalnymi. W przeszłości wielokrotnie wygrywał Runmageddon Gamer, na koncie ma także medale mistrzostw świata i Europy w biegach z przeszkodami. Zajmował się boksem i crossfitem, a przed rokiem postawił sobie za cel – podjęcie wielu wyzwań i pobicie rekordów (polski, Guinnessa czy znanych osobistości). Ma za sobą liczne dokonania m.in.: pchanie samochodu przez 24 godz. – pokonał 62 km; przepłynięcie kajakiem 262 km przez 24 godziny. HAMMER stał się sponsorem kolejnego wyzwania Wojciecha Sobierajskiego, czyli – pobicia rekordu Wima Hofa, „człowieka lodu”, w półmaratonie (21,1 km) przebiegniętym po lodzie i śniegu na boso, w samych krótkich spodenkach. W tym celu, Wojciech udał się na koło podbiegunowe, na Islandię, gdzie rekord ówcześnie bił sam Wim Hof.

Ze względu na warunki pogodowe Sobierajski podjął już próbę i rekord pobił (!). Przebiegł półmaraton w czasie 1 godziny 39 minut i 34 sekundy, co znaczy, że rekord „człowieka lodu” pobił o 37 minut.Półmaraton na boso po śniegu to było jedno z najbardziej ryzykownych wyzwań w moim życiu! – tłumaczy Wojciech Sobierajski. Sportowcowi w wyprawie na Islandię towarzyszy nowość: HAMMER Explorer Plus Eco. Dokonania Sobierajskiego można śledzić na: Facebooku i Instagramie. 

LP_960x675_desktop
16.02.2022
Nowość: HAMMER Explorer Plus Eco. Na start z baterią 5000mAh gratis!
960×675-LP
01.03.2022
[eko] Tylko u nas: Wymień graty na rabaty. Zamień swój zużyty sprzęt na rabat 19%

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!