07.09.2021

HAMMER sponsorem eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim (11.09)

Pokazy maszyn roboczych – koparek, ładowarek, spycharek oraz testy, konkursy, wystawy i rywalizacja najlepszych operatorów w ramach Polskiej Ligii Operatorów – przed nami 9. edycja eRobocze Show. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę 11 września w Lubieniu Kujawskim. Sponsorem jest marka HAMMER.

Każdy kto lubi ciężki sprzęt, warkot silnika i wszelkie nowinki dot. maszyn budowlanych powinien pojawić się w najbliższą sobotę w Lubieniu Kujawskim. Jednego dnia, w jednym miejscu, będzie można zobaczyć rozmaite koparki, ładowarki, spycharki i wozidła – a to wszystko w akcji i przy piknikowej atmosferze. eRobocze Show to gratka dla wszystkich osób z branży, a także publiczności.

Wydarzenie jest organizowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów – użytkowników maszyn roboczych oraz dystrybutorów. Sama rywalizacja w ramach Polskiej Ligii Operatorów to zawody organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR, wspierane przez partnera technicznego – wydawnictwo Lasmedia. Zawodnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach (koparka i koparko-ładowara).

Podczas wydarzenia liczne atrakcje czekają też na publiczność, w tym rodziny. Organizator przygotował konkursy, specjalną strefę dla dzieci oraz pokazy. Wielu atrakcji można spodziewać się też na stoiskach firm.

HAMMER też tam będzie! Jesteśmy po raz kolejny sponsorem eRobocze Show, a także rywalizacji w ramach Polskiej Ligii Operatów Maszyn. Zapraszamy do Lubienia Kujawskiego w sobotę 11 września.
Więcej o wydarzeniu na stronie eRobocze Show.

Tak było na ostatnim wydarzeniu w Krzywej k. Legnicy w 2020 r.

 

myphone i hammer u operatoró
31.08.2021
Rusza przedsprzedaż HAMMERA Blade 5G z gratisami o wartości 550 zł
lp (2)
28.09.2021
Urządzenia mPTech dostępne u operatorów komórkowych – aktualna lista

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!