23.06.2021

HAMMER sponsorem Elizy Kuczyńskiej (Gala Babilon MMA23)

Eliza Kuczyńskawielokrotna medalistka Mistrzostw i Pucharów Polski w taekwondo, kickboxingu i brazylijskim jiu-jitsu będzie mierzyć się w klatce z Anitą Bekus. Walka odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim podczas Gali Babilon MMA 23 w najbliższy piatek 25 czerwca. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji Ipla. Sponsorem Elizy w pojedynku został HAMMER!

Eliza Kuczyńska reprezentuje klub West Coast Team Świnoujście. Walczy w wadze słomkowej (do 52 kg), a jej rekord jest następujący: MMA 3:1 (poziom amatorski), MMA 0:1 (poziom zawodowy). Po sukcesach w juniorach w taekwondo (czarny pas) i kickboxingu przyszła przerwa w treningach, by wrócić do sportów walki w 2015 roku. Eliza zaczęła trenować brazylijskie jiu-jitsu (brązowy pas), a następnie MMA. Równolegle prowadzi Centrum Rozwoju i Sportów Walki EKG w Świnoujściu, który zrzesza wielu trenerów różnych sztuk i sportów walki. Jej głównym trenerem jest Marcin Rąbel.

Eliza skrzyżuje rękawice z Anitą Bekus (3:2). Walka jest przewidziana na 3 rundy po 5 minut. Trzymajcie kciuki! Będą emocje, będą grzmoty!

W walce wieczoru Filip “Czołg” Stawowy (7-2) spotka się z fińskim weteranem Tonim Valtonenem (30-16) w królewskiej kategorii. Interesująco zapowiada się także powrót Róży Gumiennej (3-1) po pierwszej porażce w klatce.

Babilon MMA 23 odbędzie się w piątek 25 czerwca. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji Ipla.

20210622_193145-2
21.06.2021
HAMMER na Dzień Ojca z Radiem ESKA! Idziemy na rekord!
FB_konkurs_eska2
30.06.2021
Piotr Biankowski podejmie próbę przepłynięcia Kanału La Manche

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!