19.10.2018

Debiutuje HAMMER Patriot – odporny telefon w całości zaprojektowany w Polsce

Odporny telefon z IP68 oraz potężną baterią

Za nami premiera HAMMERA Patriot, który wyróżnia się ciekawą, progresywną sylwetką całkowicie zaprojektowaną w Polsce! Do tego cechuje go ekran 2,4 cala, ponadprzeciętna odporność potwierdzona certyfikatem IP68 oraz potężna bateria 1800 mAh. Zdradzamy szczegóły na temat produktu.

Z dumą oddajemy w ręce naszych Klientów HAMMERA Patriot – nowy model, który jest wynikiem współpracy z biurem projektowym Ergo Design. Powstał od zera w Polsce: począwszy od wywiadów z potencjalnymi użytkownikami, przez generowanie pomysłów, które mogłyby spełnić ich oczekiwania, budowanie prototypów, testowanie, aż po samo wdrożenie do produkcji – tłumaczy Mirka Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech.

– Wierzymy, że model zyska uznanie nie tylko fanów marki. Dynamiczna sylwetka telefonu została połączona z niesamowitą funkcjonalnością, a dzięki nadaniu mu kształtu „X” sprawiliśmy, że jest jeszcze bardziej wygodny i pewniej leży w dłoni. Na prośbę naszych Klientów dodaliśmy też uchwyt na smycz, jednocześnie sprytnie kamuflując go w obudowie, która dodatkowo lepiej absorbuje wstrząsy i upadki – dodaje Mirka Bartmańska.

Na uwagę zasługuje również spersonalizowane menu telefonu – jego ikony są stworzone na wzór heksagonu (sześciokąt), nawiązującego do logo marki HAMMER. Jak wszystkie pancerne modele brandu, Patriot jest pyłoszczelny i wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP68.

Więcej informacji o pancernym modelu HAMMER Patriot.

Upoluj_HAMMERA_Patriot-myphone
27.09.2018
Czy to telefon robi zdjęcia? Za nami pierwszy w Polsce Festiwal Fotografii Mobilnej
Telefon do fotografii mobilnej -Festiwal Fotografii Mobilnej
29.10.2018
Upoluj HAMMERA Patriot w swoim mieście – weź udział w zabawie!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!