15.12.2021

HAMMER partnerem GK GOPR!

Jako HAMMER nawiązaliśmy współpracę z Grupą Karkonoską Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W efekcie partnerstwa, ratownicy w swoich działaniach będą od teraz korzystać z zaawansowanych i bardziej odpornych smartfonów HAMMER Explorer PRO z dodatkową dedykowaną baterią.

Góry to piękno przyrody, rekreacja i turystyka tak latem jak i zimą. Lecz wszędzie tam, gdzie górzysty teren łączy się z wypoczynkiem czy sportem i wymagającymi, często zmiennymi warunkami, pojawia się ryzyko wypadków, urazów czy zagubienia się turystów. Z pomocą w takich sytuacjach, bez względu na warunki, przychodzą ratownicy GOPR. Teraz przy współpracy z HAMMER, ratownicy GK GOPR będą mieli do dyspozycji 20 smartfonów HAMMER Explorer PRO wraz z dodatkowymi bateriami 5000mAh z funkcją power bank. Sprzęt będzie im pomagać w codziennej pracy, podczas działań górskich i ratunkowych oraz szkoleń.

HAMMER partnerem GK GOPR!

– Cieszymy się z partnerstwa HAMMER z GK GOPR. To dla nas potwierdzenie, że kierunek przez nas obrany jest słuszny, a to co robimy jest pomocne i warte uwagi. To też ogromne wyróżnienie dla nas, tym bardziej, że propozycja współpracy to oddolna inicjatywa ratowników GK GOPR – tłumaczy Mateusz Byś, PR Manager z firmy mPTech.

– Wierzymy, że smartfony HAMMER Explorer PRO sprawdzą się w pracy ratowników czyniąc ją bardziej bezpieczną, a dodatkowe baterie pozwolą działać i pozostać w zasięgu, kontakcie jeszcze dłużej pomimo niesprzyjających warunków – dodaje Mirosław Górecki, prezes Grupy Karkonoskiej GOPR.

Myślą przewodnią współpracy jest bezpieczeństwo i jeszcze większa pewność działań dzięki wydajności, wytrzymałości, odporności i pojemnej baterii jakie oferuje sprzęt. Wszystkie te cechy łączy Explorer PRO (6/128 GB). W efekcie Explorer PRO wydaje się idealnie skrojony na potrzeby ratowników górskich.

HAMMER partnerem GK GOPR!

Przedstawiciele HAMMER zadeklarowali też wsparcie i pomoc GK GOPR we wszelkich działaniach społecznych i tych służących propagowaniu bezpieczeństwa w górach.

placeholder
07.12.2021
HAMMER Blade 3 oraz HAMMER Explorer Pro z certyfikatami Android Enterprise Recommended
AER_HAMMER-EXPLORER-PRO_BLADE-3_0612_960x680
22.12.2021
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!