11.04.2018

HAMMER na targach eRobocze Show w Sosnowcu

Pokazy sprzętów, widowiskowe zawody i testy maszyn roboczych – te i inne atrakcje czekają na uczestników imprezy pt. eRobocze Show, która odbędzie się 14 kwietnia w Sosnowcu. Na wydarzeniu nie zabraknie HAMMERA – lidera pancernych telefonów, po które chętnie sięgają budowlańcy i operatorzy sprzętu do najcięższych zadań. Co nas czeka w tym roku?

HAMMER na Targach eRobocze Sosnowiec

W programie przewidziane są liczne testy i pokazy oraz zmagania w ramach Polskiej Ligii Operatorów Maszyn. Startujący zawodnicy, którzy zasiadają na co dzień za sterami buldożerów i koparek, zawalczą m.in. w teście precyzyjności. W jednej z konkurencji wiodącą rolę odegra HAMMER i choć specyfika wyzwania jest owiana tajemnicą, można przypuszczać, że HAMMER zmierzy się z uściskiem łapy koparki i nieraz będzie przeszkodą dla ważących kilka ton maszyn. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci najlepszych pancerniaków naszej marki.

W tym roku nie zabraknie nas także w strefie przeznaczonej dla widzów. Dlatego zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą telefonów i smartfonów, wziąć udział w licznych atrakcjach oraz angażujących zabawach z upominkami. Emocje gwarantowane!

Poniżej krótki film z ubiegłorocznej rywalizacji operatorów maszyn, którzy…. łowią HAMMERY koparką. Sprawdź co wydarzy sie w tym roku!

prezent na komunie dla chłopca i dziewczynki
04.04.2018
HAMMER z tytułem Męska Marka Roku 2018!
Męska Marka Roku dla Hammer
26.04.2018
Prezent na Komunię Świętą. Idealne pomysły dla chłopca i dziewczynki [2018]

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!