07.06.2019

HAMMER na eRobocze Show w Sosnowcu [08.06.2019]

eRobocze Show

Operatorzy maszyn i najbardziej widowiskowe, ciężkie sprzęty budowlane znów potrzebują wsparcia HAMMERA. Marka pancernych telefonów wkracza do akcji i ponownie będzie wspierać budowlańców podczas imprezy eRobocze Show w Sosnowcu. Wydarzenie już w najbliższą sobotę 8 czerwca. Zapraszamy – na miejscu czekają konkursy i moc atrakcji.

W programie tradycyjnie przewidziane są liczne testy i pokazy maszyn roboczych. Za sterami ciężkiego sprzętu będzie mógł usiąść każdy, a do testowania będzie udostępnionych kilkadziesiąt maszyn od małych narzędzi przez ładowarki, koparki, po wielkie spycharki. Uczestnicy wydarzenia będą też świadkami zmagań w ramach Polskiej Ligii Operatorów Maszyn. Startujący zawodnicy, którzy zasiadają na co dzień za sterami buldożerów i koparek, zawalczą m.in. w teście precyzyjności. W jednej z konkurencji wiodącą rolę odegra HAMMER – to po prostu trzeba zobaczyć.

W tym roku ponownie będziemy występować w strefie dla widzów. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą telefonów i smartfonów, wziąć udział w licznych atrakcjach oraz angażujących zabawach z upominkami. Emocje gwarantowane!

Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Do zobaczenia!

Jaki dobry telefon z Dual SIM
05.06.2019
Świętuj Dzień Ojca z HAMMEREM. Zgarnij Energy 18x9 i przejazd wojskowym pojazdem [KONKURS]
12.06.2019
Jaki dobry telefon z Dual SIM? myPhone i HAMMER

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!