15.11.2018

HAMMER dostępny u trzech największych operatorów [+promocja]

  Pancerne telefony HAMMER w Orange
HAMMER Energy oraz HAMMER 3+ wzbogaciły ofertę Orange. Tym samym pancerne telefony dostępne są już w portfolio trzech największych operatorów w kraju: Play, T-Mobile i Orange. Ponadto, każdy Klient, który kupi model Energy w okresie do 30 grudnia br. w jednej z powyższych sieci może liczyć na przedłużoną gwarancję producencką do 36 miesięcy!

HAMMER Energy to bestseller brandu – 5-calowy smartfon o wzmocnionej konstrukcji, który wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów. Z kolei HAMMER 3+ to ciekawy, klasyczny telefon z klawiszami i ekranem 2,4’’. Jego konstrukcja wyróżnia się oryginalnym designem i odpornością na wodę oraz pył (IP68). Telefon został wyposażony w aparat 2 Mpx, modem 3G dający dostęp do sieci, przeglądarkę WWW, klienta poczty e-mail, a także moduł Hotspot Wi-Fi umożliwiający udostępnianie sieci innym.

PROMOCJA: każdy Klient który kupi model Energy w okresie do 30 grudnia br. u wybranego operatora (Play, T-Mobile i Orange), może liczyć na przedłużoną gwarancję producencką do 36 miesięcy! Szczegóły na hammeromania.pl/dodatkowa-gwarancja

PODSUMOWUJĄC: aktualnie w Orange znajdziemy HAMMERA Energy i HAMMERA 3+. Natomiast w sieci Play: HAMMERA Energy, HAMMERA Energy 18×9 , HAMMERA 3+, myPhone Prime 18×9 LTE i myPhone FUN 6 Lite. Z kolei w T-Mobile: myPhone FUN LTE, HAMMERA Energy, HAMMERA 3+ oraz myPhone City XL.
Szczegóły o ofertach u operatorów.

black-week
29.10.2018
Upoluj HAMMERA Patriot w swoim mieście – weź udział w zabawie!
Upoluj_HAMMERA_Patriot-myphone
19.11.2018
Wyjątkowy Black Week 2018

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!