myPhone 18x9

Nadaj życiu
nowy format

Zamów na sklep.mptech.eu

Zyskaj czas
i nowe
doznania

Modele myPhone 18x9 to mniej ramek i więcej ekranu, który zapewnia dodatkowe wrażenia podczas oglądania wideo oraz gier. Wejdź na nowy poziom komfortu pracy i rozrywki.

Dlaczego warto?
myPhone FullScreen 18x9
myPhone FullScreen 18x9 myPhone FullScreen 18x9

Zyskaj wygodę
i dodatkową przestrzeń

Smartfony 18x9 mają znacznie większy ekran niż modele z wyświetlaczem 16x9, przy zachowaniu podobnych wymiarów obudowy. Jednocześnie świetnie leżą w dłoni i zaskakują wygodą użytkowania.

myPhone 18x9

Wejdź w erę Full Screen

Zanurz się w świecie z ekranu i otwórz się na nieziemskie doznania - sięgnij po jeden z nowych modeli myPhone z panoramicznym ekranem 18:9.

myPhone Prime 18x9

myPhone
Prime 18x9

myPhone Prime 18×9 to smartfon z 5,5-calowym ekranem Full Screen, który wyróżnia nowoczesny design oraz podzespoły gwarantujące wielowątkową pracę.

Czysty android, ekran 5'', Full Screen 18x9

myPhone
FUN 18x9

myPhone FUN 18x9 to smartfon z ekranem Full Screen o przekątnej 5,4’’, wyposażony w aparat 8 Mpx i pojemną baterię. To dobra opcja!

Czysty android, ekran 5'', Full Screen 18x9 myPhone FUN 18x9

myPhone
Pocket 18x9

myPhone Pocket 18x9 to poręczny smartfon z ekranem Full Screen o przekątnej 5’’ oraz aparatem głównym z podwójnym obiektywem.

Czysty android, ekran 5'', Full Screen 18x9 myPhone Pocket 18x9
Videobox
myPhone facebook myPhone youtube

Wypełnij ten formularz, jeśli kupiłeś
produkt u partnerów akcji

Jeżeli złożyłeś zamówienie bezpośrednio na www.sklep.myphone.pl, Twój prezent będzie dodany automatycznie, dlatego nie wypełniaj tego formularza.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Numer IMEI składa się z 15 cyfr.

Wpisz numer IMEI Twojego smartfona. (Numer IMEI ma 15 znaków i sprawdzisz go na pudełku / pod baterią / wpisując kod *#06# w telefonie.)

Wgraj czytelne zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura). Wymagany format: .jpg lub .pdf

REGULAMIN PROMOCJI

„Telefony myPhone Full Screen 18:9 z trzyletnią gwarancją i dodatkowym prezentem do końca lipca"
§ 1. Postanowienia ogólne
 1. Regulamin określa zasady promocji o nazwie "Telefony myPhone z panoramicznymi ekranami Full Screen 18:9 z trzyletnią gwarancją i dodatkowym prezentem do końca lipca " (zwanej dalej "Promocją")

 2. Organizatorem Promocji jest mPTech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 05-511 Warszawa, NIP: 8951845043, REGON: 020167256 (zwana dalej "Organizatorem").

 3. „Partnerem” promocji są m.in.: Media Expert, Media Markt,, NEO NET, NEO24, RTVEuroAGD, Saturn, Teletorium. Lista partnerów może być rozszerzana w trakcie trwania promocji (zwany dalej „Partnerem”).

§ 2. Czas trwania i szczegółowe zasady promocji
 1. Promocja trwa od 23 maja 2018 r. do 31 lipca 2018 r. lub do wyczerpania zapasów lub do odwołania przez organizatora.

 1. Uczestnikiem promocji (zwanym dalej "Uczestnikiem") może zostać każda osoba, która posiada zdolność do czynności prawnych oraz w dniach trwa od 23 maja 2018 r. do 31 lipca 2018 r. zakupiła jeden z modeli: Pocket 18x9 lub Fun 18x9 lub Prime 18x9 3G lub Prime 18x9 LTE w sklepie internetowym sklep.myphone.pl lub sklepie należącym do Partnera.

 2. Promocja obejmuje wyłączenie modeli Pocket 18x9 lub Fun 18x9 lub Prime 18x9 3G lub Prime 18x9 LTE i dotyczy klientów końcowych (użytkowników). Z promocji wyłączeni są partnerzy handlowi współpracujący z Organizatorem.

 3. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne i równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

 4. Do każdego zakupionego smartfonu Pocket 18x9 dodawana jest Smart bransoletka Forever SB-110 dedykowana (zwana dalej „Prezentem”) do tego modelu oraz 3 lata gwarancji. Do każdego zakupionego smartfonu Fun 18x9 dodawany jest ACME EUROPE Głośnik przenośny (zwany dalej „Prezentem”) dedykowany do tego modelu oraz 3 lata gwarancji. Do każdego zakupionego smartfonu Prime 18x9 3G oraz Prime 18x9 LTE dodawany jest Powerbank DEVIA Smart (zwany dalej „Prezentem”) dedykowany do tego modelu oraz 3 lata gwarancji.

 1. Aby otrzymać Prezent oraz 3 lata gwarancji klient, po dokonaniu zakupu u Partnera, musi w terminie do 7.08.2018 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie http://www.myphone.pl/fullscreen/ który powinien zawierać czytelny skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura), numer IMEI urządzenia oraz dokładny adres, na który ma zostać wysłana przesyłka z Prezentem.

 2. Wysyłka odbywa się za pomocą listu poleconego, a koszt wysyłki Prezentu oraz dokumentu 3 letniej gwarancji w przypadku wskazanym w pkt. 6 ponosi Organizator promocji. Organizator zastrzega sobie, iż pokrywa koszty wysyłki tylko i wyłącznie na terenie Polski.

§ 3. Zasady reklamacji i zwrotów promocji
 1. Wszelkie reklamacje dotyczące wad towarów lub ich zwrotów przy zakupach w ramach promocji będą rozpatrywane na warunkach ogólnych określonych w Regulaminie dostępnym na: http://www.sklep.myphone.pl/zwroty-i-reklamacje.

 2. W przypadku odstąpienia od umowy oraz zwrotu towaru należy zwrócić wszystkie towary zamówione w ramach promocji, tj. smartfon Pocket 18x9 i Smart bransoletka Forever SB-110 oraz dokument 3 letniej gwarancji lub smartfon Fun 18x9 i TRUST Ziva Głośnik bezprzewodowy oraz dokument 3 letniej gwarancji lub smartfon Prime 18x9 3G / Prime 18x9 LTE i Powerbank DEVIA Smart oraz dokument 3 letniej gwarancji.

§ 4. Postanowienia końcowe
 1. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Regulaminie.

 2. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.

 1. Aktualny regulamin jest dostępny w siedzibie Organizatora. Dodatkowe informacje Promocji można uzyskać od Organizatora, dzwoniąc do obsługi sklepu pod numer 71 71 77 438 (koszt połączenia według taryfy operatora) lub wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej sklep@myphone.pl.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę mPTech Sp. z o.o., wpisaną do rejestru przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000243245, NIP 8951845043, REGON 020167256 , zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu i w zakresie niezbędnym do otrzymywania informacji handlowych, ofert marketingowych, w tym informacji o rabatach i promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) w/w Rozporządzenia. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do UODO. Podanie danych osobowych jest warunkiem otrzymania informacji handlowych oraz ofert marketingowych, w tym informacji o rabatach i promocjach. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, czego konsekwencją będzie możliwość identyfikacji moich preferencji zakupowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów oferowanych przez mPTech sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, po kliknięciu w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę mPTech Sp. z o.o. w celu udziału w promocji "Telefony myPhone Full Screen 18:9 z trzyletnią gwarancją i dodatkowym prezentem do końca czerwca" i jednocześnie oświadczam, że akceptuję Regulamin promocji.