10.07.2020

Energy 2 i Explorer z certyfikatem Programu AER!

Potwierdzamy oficjalnie, że zgłoszone przez nas “twardziele” – HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer – znalazły się w Programie Android Enterprise Recommended. Potwierdza to, że spełniają one wysokie wymagania Google związane z wykorzystaniem ich w biznesie i strukturach organizacji. Jednak zalety tego powinni też docenić klienci detaliczni.

Do programu przystąpiliśmy, aby zapewnić użytkownikom jeszcze wyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności naszych modeli. Dziś zostały wyróżnione HAMMER Energy 2 oraz HAMMER Explorer, co jest dla nas sukcesem, a także zobowiązaniem – tłumaczy Piotr Spychalski, Dyrektor Sprzedaży mPTech

W skrócie, Android Enterprise Recommended to program, który ułatwia wybór najlepszych urządzeń z Androidem do zastosowania w firmach, spełniających wysokie kryteria sprzętowe i te związane z oprogramowaniem. Ułatwia administrowanie i zarządzanie urządzeniami zdalnie, systemowo i masowo, zarówno pod kątem danych, narzędzi czy usług. Dlatego działanie tych urządzeń jest bezpieczniejsze i bardziej sprawne w pracy właśnie ze względu na łatwiejsze zarządzanie nimi i prostsze dołączanie ich do wykorzystywanych systemów Enterprise Mobility Management (EMM) oraz Mobile Device Management (MDM). Co ważne, polegają na tym już nie tylko duże i rozwinięte przedsiębiorstwa, lecz też mniejsze organizacje. Program i fakt czy dany model znajduje się na liście to informacje kierowane głównie do klientów biznesowych, jednak powinni nimi zainteresować się też zwykli użytkownicy.

W związku z tym, że HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer pojawiły się w Programie AER zyskują wszyscy, a przede wszystkim Klienci – tłumaczy Łukasz Grzypek, Technical Project Manager w mPTech. – Jako producent zobowiązujemy się bowiem do systematycznego wdrażania poprawek bezpieczeństwa Google dla tych modeli (nie później niż 90 dni od ich publikacji) przez co najmniej pięć lat od ich premiery i do aktualizacji, do kolejnej pełnej wersji Androida (z nowym oznaczeniem). Oznacza to, że zarówno HAMMER Energy 2 jak i Explorer z Androidem 9 doczekają się aktualizacji do Androida 10 – dodaje Łukasz Grzypek.

HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer to prawdopodobnie pierwsze smartfony spośród wszystkich modeli producentów urządzeń w tej części Europy, a na pewno w Polsce, które zostały zakwalifikowane do tego Programu.

 

esim
02.07.2020
Chcesz zgarnąć głośnik BT lub kamerę sportową? Skorzystaj z naszych promocji
promo_aktualnosc
14.08.2020
eSIM - co to jest, jak działa i zalety

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!