31.01.2022

[eko] mPTech będzie miał swój las. Pracownicy myPhone i HAMMER zasadzili 2300 drzew

We współpracy z Lasami Państwowymi tj. Nadleśnictwem “Śnieżka”, zasadziliśmy niedaleko Jeleniej Góry ponad 2300 sadzonek buków. To pierwsza akcja naszej spółki dla polepszania środowiska oraz dla redukcji śladu węglowego, który powstaje przy produkcji urządzeń.

Ponad 60 pracowników i niemal 2500 zasadzonych drzew na powierzchni ok. 0,20 ha – tak w skrócie można podsumować pierwszą akcję sadzenia lasu przez naszą firmę i Lasy Państwowe. Inicjatywa daje początek szerzej zakrojonym działaniom firmy na rzecz ekologii i środowiska.

Akcja sadzenia lasu to dla nas ważny krok w działaniach społecznej odpowiedzialności i z zakresu ekologii, dlatego cieszymy się, że wśród pracowników mPTech spotkała się z tak pozytywnym odzewem. Każda spośród ponad 60 osób miała okazję zasadzić drzewko, a łącznie posadziliśmy ich ponad 2300. Wierzymy, że przyczyni się to do poprawy środowiska – tłumaczy Mateusz Byś z firmy mPTech. – Sadzenie drzewek, poza walorami przyrodniczymi, okazało się też świetną okazją do integracji firmowej oraz do zwiększenia świadomości na temat zmian zachodzących w środowisku – dodaje.
Aby utrwalić emocje towarzyszące akcji, przygotowaliśmy wideo-relację z sadzenia drzew. Przed nami kolejne podobne inicjatywy.

Chcesz przeczytać o tym, co jeszcze robimy dla dobra środowiska? Polecamy zakładkę o eko-działaniach mPTech.
Expedition01
31.01.2022
HAMMER i Panthers Wrocław grają dla WOŚP
Voucher2 – HAMMER – Panthers
11.02.2022
HAMMER wspiera projekt „Expedition 01”

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!