15.09.2022

Tego jeszcze nie było! „Ekipa Friza” z HAMMERAMI

Musieliście o nich słyszeć. „Ekipa” zasłynęła lodami Ekipy, które powstały we współpracy z firmą Koral. Te rozchodziły się w sklepach w mgnieniu oka, a opakowania po nich na aukcjach osiągały wartość kolekcjonerską. Teraz wystartował ich nowy projekt tj. wielki wyścig kamperami. Twórcy ruszyli w podróż po Europie mierząc się z licznymi wyzwaniami. Na zwycięzców czeka nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych. Uczestnicy korzystają ze wzmocnionych smartfonów naszej produkcji tj. z HAMMERÓW.

Co to jest “Ekipa”? “Ekipa Friza”

„Ekipa”, czy „Ekipa Friza” to grupa youtuberów, czyli internetowych twórców. Zainicjował ją w 2018 roku Karol “Friz” Wiśniewski i ówcześnie był to pierwszy taki projektna polskim YouTube. Kilkoro znanych twórców dołączając do „Ekipy” wprowadziło się do podkrakowskiej willi i zaczęło tworzyć wspólne filmy. Te zyskały na ogromnej popularności, aby w pewnym momencie zawładnąć polskim YouTube’em i młodym pokoleniem.

Warto dodać, że pomysłodawca i założyciel – Friz jest jednym z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce (4,67 mln subskrybentów, wszystkie jego filmy wyświetlono ponad dwa miliardy razy). Jako pierwszy YouTuber w kraju osiągnął próg 3 milionów obserwujących na Instagramie. W 2021 roku, jako pierwszy twórca internetowy, znalazł się w zestawieniu 40 najbogatszych Polaków przed czterdziestką, opublikowanym przez tygodnik „Wprost”. Ponoć, aby znaleźć się na liście “40”, trzeba było mieć… 53 mln złotych!

Co robi “Ekipa Friza”?

„Ekipa” to przede wszystkim YouTube, wspólne filmy i kolaboracje z firmami. Z czasem jednak działalność grupy dała początek innym projektom. A czego się nie dotknęli, to obracali w sukces. Tak było w przypadku lodów (najlepszy debiut produktów firmy Koral w 40-letniej historii), czy napojów lub donutów, które dostępne są w sklepach sieci Biedronka. Całość zaczęła składać się w „biznesową układankę”. Doszła współpraca z producentem gier i debiut na giełdzie (Ekipa Holding). Z ostatnich doniesień mediów wynika, że „Ekipa” chce wprowadzić na rynek kolejne produkty spożywcze, a także otworzyć sklepy stacjonarne z odzieżą.

Co z “Ekipą Friza”?

Spośród najbardziej rozpoznawalnych w grupie, poza Frizem, należy wymienić takich twórców jak: Mini Majk oraz Tromba. Dziś wiemy, że po niemal czterech latach wspólnej aktywności – projekt „Dom Ekipy” dobiegł końca. Członkowie „Ekipy Friza” działają już w nieco innym składzie i formule. Część nie występuje już pod szyldem „Ekipy”.

„Jakich smartfonów używa Ekipa Friza?” zapytacie. My odpowiemy: HAMMERÓW!

Wyścig kamperami z HAMMERAMI

Tak, tak! Niedawno wystartował nowy projekt „Ekipy” tj. wielki wyścig kamperami o 100 tysięcy złotych. Twórcy wraz z HAMMERAMI ruszyli w podróż po Europie, a w jej trakcie zmierzą się z licznymi wyzwaniami. Finalnie projekt, w którym bierze udział część członków „Ekipy Friza” oraz całeGenZie”, będzie liczył 5 odcinków.

Pierwszy odcinek ma już ponad 2 miliony wyświetleń. Szaleństwo!
Jesteście ciekawi, jak to wyszło? Kliknijcie i zerknijcie. 

 

B9A00A74-AC3D-4208-A30F-ADD91E171DA4
09.09.2022
HAMMER rozdaje słuchawki. Skorzystaj z promocji!
Promo_HAMMER_słuchawki
20.09.2022
Z HAMMEREM W CZTERY OCZY #23 – WYWIAD Z ALICJĄ PYSZKĄ-BAZAN

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!