28.02.2020

Dzień Kobiet z myPhone: kup smartfon i odbierz bon na kwiaty gratis

Dzień kobiet

Dzień Kobiet (8 marca) już lada dzień. Z tego względu można pozwolić sobie na więcej, a na pewno żeby zabłysnąć z myPhone. Dlatego uruchomiliśmy promocję, a klienci, którzy kupią smartfon marki w naszym sklepie online do dnia 9 marca, otrzymają gratis bon o wartości 40 zł na zakup kwiatów w zielony-parapet.pl.

„Zabłyśnij z myPhone na Dzień Kobiet” – takim hasłem zachęcamy do wzięcia udziału w promocji. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ po wiele z naszych modeli sięgają również kobiety. Za najbardziej „kobiece smartfony” można uznać myPhone Pocket PRO – smukły model z połyskującą obudową w kolorze blue ametyst, myPhone Prime 18×9 LTE w pociągającym kolorze cobalt blue oraz myPhone Prime 4 Lite w kolorze blue saphire lub black steel. Do wyboru są też myPhone City 2 w kolorze głębokiej czerni i inne modele za wyborem, których przemawiają również dobre parametry i atrakcyjne ceny.

Promocją objęte są wszystkie smartfony myPhone. Więcej o akcji, regulamin i formularz znajdują się na dedykowanej stronie.

2020-03-20-HAMMER_wspiera_zapaśnik0w
04.02.2020
Promocja: kup smartfon na Walentynki i odbierz 2 bilety do kina
2020-walentynki
20.03.2020
HAMMER wspiera zapaśników kadry narodowej Polski

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!