08.04.2022

Dofinansowanie na zakup dekodera DVB-T2. Czyli jak dostać dopłatę na dekoder techbite

Rozpoczęło się przyjmowanie wniosków o przyznanie dofinansowania na zakup dekodera umożliwiającego odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w nowym standardzie częstotliwości DVB-T2. Wnioski o świadczenie w wysokości 100 zł można składać elektronicznie, za pośrednictwem platformy Gov.pl lub osobiście na Poczcie Polskiej.

Dopłata na dekoder DVB-T2 – jak otrzymać?
Czyli jak dostać dofinansowanie na dekoder techbite.

Chcąc kupić dekoder DVB-T2 naszej marki techbite możesz skorzystać z dofinansowania. Przyznane świadczenie możesz zrealizować w naszym sklepie internetowym. Polecamy!
To jak wykorzystać kod uprawniający do skorzystania z dopłaty do dekodera dowiesz się z naszej strony dotyczącej programu dopłat. Kliknij i zapoznaj się z 3 prostymi krokami, a następnie zadzwoń – pomożemy Ci w realizacji dopłaty i obsłużymy Twoje zakupy.

Od 28 marca rozpoczęła się w Polsce zmiana sposobu nadawania kanałów przesyłanych w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Zmiana wprowadzana jest etapami, lecz nowszy standard DVB-T2 ma docelowo całkiem wyprzeć ten starszy DVB-T. Co więcej, nowy standard transmisji niebawem stanie się jedynym działającym!

Jeżeli szukasz dekodera DVB-T2 to dobrze trafiłeś. Kup dekoder techbite DVB-T2 /HEVC z dopłatą. Dekoder techbite – stanowi rozwiązanie, gdy Twój telewizor nie jest gotowy na zmiany (obsługuje jedynie DVB-T). Zapewnia odbiór programów telewizji w nowym standardzie DVB-T2, w jakości FullHD. Dzięki niemu nie musisz kupować nowego telewizora. Dekoder zapewnia wiele nowych funkcji i dostęp do większej ilości darmowych kanałów (w przypadku TVP będą to: TVP Dokument, TVP Kultura, TVP Kobieta, TVP Polonia i TVP Rozrywka, a TVN-Discovery: TVN HD, TVN7 HD, TTV, TVN Fabuła oraz Metro).

Darius Robinson z Panthers Wrocław rapuje o HAMMER Wach_fot.1
04.04.2022
[eko] „Razem zadbajmy o Wrocław” – za nami pierwsza akcja sprzątania
Mini_akcja sprzątania mPTech_2
13.04.2022
Darius Robinson z Panthers Wrocław rapuje o… HAMMER Watch. Koniecznie to zobacz [wideo]

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!