02.07.2020

Chcesz zgarnąć głośnik BT lub kamerę sportową? Skorzystaj z naszych promocji

Żeby umilić naszym Klientom letni wypoczynek, przygotowaliśmy atrakcyjne, wakacyjne promocje. To gratka dla wszystkich fanów gadżetów i sprzętu, ponieważ w ramach akcji, przy zakupie wybranych modeli smartfonów myPhone i HAMMER, można otrzymać w prezencie bezprzewodowy głośnik i/lub kamerę sportową z wodoodporną obudową. Promocje trwają do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów gadżetów.

Zabierz myPhone na wakacje

Pod takim hasłem wystartowała promocja marki, a o jej szczegółach można przeczytać na stronie dedykowanej akcji. W skrócie, od 1 lipca do 31 sierpnia br. kupując jeden z modeli tj. myPhone City 2 i/lub myPhone Pocket PRO, można zgarnąć gratis głośnik 5W Bluetooth z podświetleniem LED o wartości 40 zł. Ten kompaktowy głośnik dostarcza dźwięk dobrej jakości i to w efektywny sposób, ponieważ jest wyposażony w dwanaście diod LED świecących w czterech kolorach, w dwóch różnych trybach (w rytm muzyki oraz kaskadowo). Produkt uprzyjemni czas z ulubioną muzyką w tle niezależnie, gdzie będziemy wypoczywać.

Dobry HAMMER na lato

To nie tylko hasło akcji, lecz też fakt, ponieważ telefony i smartfony HAMMER o wzmocnionej konstrukcji sprawdzają się na wszelkich wycieczkach lepiej, niż te tradycyjne. W ramach promocji, do 31 sierpnia br., można zgarnąć odporny na zachlapania wodą głośnik 3W Bluetooth o wartości 30 złotych lub kamerę sportową HD z szerokokątnym obiektywem, 2-calowym wyświetlaczem i wodoszczelną obudową o wartości 70 zł. Pierwszy z prezentów mogą otrzymać Klienci, którzy kupili HAMMERA Energy 2, a drugi jest dosyłany Klientom wybierającym HAMMERA Explorer.

Promocje trwają od 1 lipca do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów prezentów i nie łączą się z innymi promocjami. Aby z nich skorzystać należy po zakupie smartfona objętego promocją wypełnić formularz na stronie dedykowanej akcji.

AER_ HAMMER ENERGY 2_EXPLORER_09.07
08.06.2020
Telefon stacjonarny na SIM (SOHO Line) – działanie i zalety
Telefon stacjonarny na SIM-SOHO Line
10.07.2020
Energy 2 i Explorer z certyfikatem Programu AER!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!