04.02.2021

Ale Duet! Promocje HAMMER na Walentynki

Jak co roku, 14 lutego, dzień zakochanych, czyli Walentynki. Tego dnia warto pokusić się o jakiś upominek, niespodziankę dla ukochanej osoby i tak zorganizować czas, aby cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Czy można wyrazić miłość i sympatię wręczając drugiej połówce wyczekiwany smartfon? Pewnie, że tak! Każda okazja jest dobra, tym bardziej, że teraz przy zakupie modelu w promocji można zgarnąć 50 zł gratis!

Interesuje Cię mocny smartfon dla faceta? A może modny i elegancki smartfon dla kobiety? Dobrze trafiłeś/aś, w ofercie HAMMER i myPhone można to wszystko znaleźć!

PROMOCJA: W PARZE Z HAMMEREM

W ramach tej promocji, każdy kto kupi HAMMERA Explorer lub HAMMERA Energy 2 od 1 do 15 lutego br. i zarejestruje się na stronie promocji do 22.02.2021, może otrzymać 50 zł gratis w formie karty przedpłaconej (Sodexo).

PROMOCJA: ALE DUET!

Promocja „Ale duet” jest skonstruowana podobnie. W jej ramach, osoba, która kupi HAMMERA Explorer lub HAMMERA Iron 3 LTE od 1 do 15 lutego br. i zarejestruje się na stronie promocji do 22.02.2021, także może otrzymać 50 zł gratis w formie karty przedpłaconej.

Promocje nie łączą się z innymi akcjami.

Karta przedpłacona umożliwia opłatę dowolnych zakupów. Akcja dedykowana jest Klientom, którzy kupili smartfon w sklepie detalicznym lub/i internetowym, który w okresie promocji prowadzi aktywną sprzedaż wymienionych modeli smartfonów na terenie Polski. Dotyczy to także zakupów w naszym sklepie internetowym.

Ilość kart przedpłaconych jest ograniczona. Szczegóły promocji, zasady odbioru prezentów oraz regulaminy dostępne są na stronach internetowych dedykowanych akcjom.

DSC_7412
28.01.2021
mPTech gra z WOŚP!
mPTech WOŚP
17.02.2021
Zawody w zimowym pływaniu GWSC 2021 na start. HAMMER sponsorem!

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź nas na Facebooku
Opłaca się zostać z nami na dłużej!
Zapisz się na nasz newsletter
Zero spamu, tylko ciekawe treści

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter!