29.10.2018
Upoluj HAMMERA Patriot w swoim mieście – weź udział w zabawie!

Konkurs z pancernym telefonem HAMMER Patriot

Wraz z premierą HAMMERA Patriot – nowego, pancernego klasyka naszej marki w całości zaprojektowanego w Polsce, wystartowała wyjątkowa akcja: konkurs z elementami gry miejskiej/geocaching. W jej ramach, w wybranych miastach, ukryte zostaną telefony – wskazówki oraz przebieg konkursu można śledzić na dedykowanym wydarzeniu na Facebook.com.

Marka HAMMER, w portfolio której znajdują się pancerne telefony wodoodporne oraz smartfony, ma wpisane w swoje geny przygodę, energię oraz działanie. Nie bez powodu claim brandu brzmi „Możesz więcej!” – stąd fani często angażowani są przez markę w rozmaite wyzwania, które umożliwiają rywalizację oraz sprawdzenie granic swojej wytrzymałości.

Były wspólne biegi Runmageddon oraz liczne sprawdziany, których celem było udowodnienie swojej mocy, kreatywności i zaradności.

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie, czyli polowanie na HAMMERA Patriot. Akcja polega na odnalezieniu darmowych telefonów w różnych miastach Polski. Trzeba wykazać się czujnością – miasto oraz konkretna wskazówka dotycząca miejsca schowania urządzenia do końca pozostaje tajemnicą. Żeby sprawdzić, czy telefon został ukryty blisko Ciebie, dołącz do wydarzenia na facebooku.

Może to Ty pierwszy upolujesz HAMMERA Patriot? Powodzenia!

WAŻNE: Jeżeli bierzesz udział w zabawie i znalazłeś nasz telefon, zrób selfie z Patriotem w miejscu jego znalezienia i opublikuj je jako post publiczny na swoim FB oznaczając nasz profil @hammeromania wraz z #MożeszWięcej i #NaTropieHAMMERPatriot. Prześlij je także do nas na pr@myphone.pl. Pomoże to zakończyć konkurs. Na zwycięzców czekają dodatkowe nagrody!

Pozostałe aktualności

19.10.2018
Debiutuje HAMMER Patriot – odporny telefon w całości zaprojektowany w Polsce
news image

HAMMERA Patriot to odporny telefon wyróżnia się ciekawą sylwetką, całkowicie zaprojektowaną w Polsce, ponadprzeciętną odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68 oraz potężną baterią 1800 mAh.

Czytaj więcej
27.09.2018
Czy to telefon robi zdjęcia? Za nami pierwszy w Polsce Festiwal Fotografii Mobilnej
news image
mPTech, właściciel marki myPhone, jako jedyny producent smartfonów wsparł Festiwal Fotografii Mobilnej „Yes I’m Mobile”. Razem z organizatorami – członkami stowarzyszenia Mobile Photo Trip, udowodniliśmy, że to nie telefon robi zdjęcia. Tematowi poświęcony został panel dyskusyjny, a w dalszej części spacer fotograficzny, podczas którego wszyscy uczestnicy mogli przekonać się, jakie możliwości daje myPhone Prime 18x9...
Czytaj więcej
19.09.2018
Ruszyła kampania telewizyjna myPhone Prime 18×9 LTE
news image

Ruszyła kampania Prime 18x9 LTE – aktualnie najciekawszego modelu marki myPhone. Tym razem w telewizji emitowane są spoty prezentujące kluczowe cechy smartfonu: panoramiczny ekran 5,5 FullScreen, aparat Sony 13 Mpx oraz funkcja Face ID – czyli odblokowywania telefonu spojrzeniem.

Czytaj więcej
13.09.2018
Wygraj pakiet na RUNMAGEDDON
news image

Błotna przewieszka, kozacki wycisk, liczne przeszkody, świetna atmosfera – z tego słyną biegi RUNMAGEDDON. My i HAMMER to lubimy, a Wy? Rzucamy Wam wyzwanie i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania pakiety na RUNMAGEDDON 2018.

Czytaj więcej
11.09.2018
myPhone partnerem Festiwalu Fotografii Mobilnej [+KONKURS]
news image

Festiwal Fotografii Mobilnej „Yes I’m Mobile” startuje już 21 września. Jednym z głównych punktów programu będzie spacer fotograficzny z myPhone Prime 18x9 LTE z ekranem Full Screen HD IPS oraz aparatem SONY 13 Mpx.

Czytaj więcej
27.08.2018
Spotkajmy się na targach IFA w Berlinie
news image

myPhone, HAMMER oraz techBite będą jednymi z wystawców prestiżowych targów IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane ostatnio wprowadzone modele z ekranami w formacie 18:9 oraz nowości – m.in. kolejne modele HAMMER i urządzenia marki techBite.

Czytaj więcej
Zobacz więcej