21.05.2020
Rozdajemy maseczki w ramach promocji myPhone i 4family

Wystartowaliśmy z promocją „Bądź spokojny o bliskich”. W jej ramach, każdy kto kupi telefon myPhone Halo Q 4family i przetestuje aplikację 4family może otrzymać zupełnie za darmo 10 maseczek ochronnych. A wszystko to z myślą o bezpieczeństwie najbliższych.

Jeżeli zastanawiałeś się gdzie kupić maseczki, lub jak je zdobyć, to dobrze trafiłeś. My nie szyjemy maseczek – my dajemy je w prezencie.

Promocja „Bądź spokojny o bliskich” jest dedykowana Klientom, którzy kupili myPhone Halo Q 4family w okresie do 18 czerwca br. i przetestowali aplikację 4family na tym modelu.

A przypomnijmy, wspomniany telefon to popularna komórka dla osób w podeszłym wieku, z bazą ładującą, wytrzymałą baterią i funkcją odnajdywania słuchawki, która posiada zainstalowaną aplikację 4family. Sama aplikacja została stworzona dla zdalnej opieki nad bliskimi, szczególnie nad seniorami i ułatwia kontakt oraz lokalizowanie podopiecznego.

Dla otrzymania 10 maseczek ochronnych wystarczy po zalogowaniu się na aplikacji 4family wypełnić formularz na stronie promocji. Na tej stronie znajduje się też regulamin i założenia akcji. WAŻNE: pula maseczek w promocji jest ograniczona do 5000 szt. Zachęcamy do udziału.

Pozostałe aktualności

08.05.2020
Smartfon na abonament czy telefon na kartę? myPhone i HAMMER w ofercie czterech sieci
Aktualności
news image

Smartfon na abonament, smartfon za złotówkę, telefon na kartę, na raty lub w ofercie mix. Prezentujemy urządzenia myPhone i HAMMER w ofercie u czterech operatorów sieci.

Czytaj więcej
22.04.2020
Aplikacja 4family do opieki nad bliskimi. Lokalizuj podopiecznych i pomagaj
news image

Udostępniliśmy aplikację mobilną 4family, która jest propozycją dla wszystkich chcących jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo bliskich, szczególnie seniorów. Lokalizuj krewnych, podopiecznych i pomagaj im w razie potrzeby.

Czytaj więcej
21.04.2020
HAMMER Energy 18×9 z T-Mobile zyskuje VoLTE i VoWiFi
news image

Użytkownicy kolejnego już modelu HAMMER z sieci T-Mobile, tj. HAMMER Energy 18x9, zyskali VoLTE (Voice over LTE) oraz VoWiFi (Voice over WiFi). Nowa funkcjonalność modelu została udostępniona poprzez aktualizację OTA.

Czytaj więcej
10.04.2020
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
news image

Niech świąteczny czas przyniesie spokój, harmonię i radość, wiosenną atmosferę pełną ciepło i miłości oraz nową energię i siłę. Wszystkiego najlepszego tyczę pracownicy i Zarząd mPTech.

Czytaj więcej
03.04.2020
Flix TV Box jako konsola do gier i Voucher Vortex gratis!
news image

Nasz Flix TV Box marki techBite zyskał aktualizację Androida! Dziś te multimedialne centrum rozrywki pracuje pod kontrolą Androida TV 9.0. Na sklep.mptech.eu do produktu dodawany jest teraz voucher na bezpłatny, 30-dniowy dostęp do platformy Vortex z bogatą biblioteką gier online.

Czytaj więcej
27.03.2020
Promocja HAMMER: radio, dalmierz lub karta +100 zł w gratisie
news image

Ruszyła promocja pt. „HAMMER pracuje za dwóch” w ramach, której proponujemy dodatkowe narzędzia wspierające codzienne działanie. W efekcie, każdy przy zakupie smartfonu objętego promocją może liczyć na jeden z gratisów: radio budowlane, dalmierz laserowy lub kartę zakupową o wartości 100 zł i przedłużoną gwarancję do 36 m-cy.

Czytaj więcej
Zobacz więcej