23.06.2021
HAMMER sponsorem Elizy Kuczyńskiej (Gala Babilon MMA23)

Eliza Kuczyńskawielokrotna medalistka Mistrzostw i Pucharów Polski w taekwondo, kickboxingu i brazylijskim jiu-jitsu będzie mierzyć się w klatce z Anitą Bekus. Walka odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim podczas Gali Babilon MMA 23 w najbliższy piatek 25 czerwca. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji Ipla. Sponsorem Elizy w pojedynku został HAMMER!

Eliza Kuczyńska reprezentuje klub West Coast Team Świnoujście. Walczy w wadze słomkowej (do 52 kg), a jej rekord jest następujący: MMA 3:1 (poziom amatorski), MMA 0:1 (poziom zawodowy). Po sukcesach w juniorach w taekwondo (czarny pas) i kickboxingu przyszła przerwa w treningach, by wrócić do sportów walki w 2015 roku. Eliza zaczęła trenować brazylijskie jiu-jitsu (brązowy pas), a następnie MMA. Równolegle prowadzi Centrum Rozwoju i Sportów Walki EKG w Świnoujściu, który zrzesza wielu trenerów różnych sztuk i sportów walki. Jej głównym trenerem jest Marcin Rąbel.

Eliza skrzyżuje rękawice z Anitą Bekus (3:2). Walka jest przewidziana na 3 rundy po 5 minut. Trzymajcie kciuki! Będą emocje, będą grzmoty!

W walce wieczoru Filip “Czołg” Stawowy (7-2) spotka się z fińskim weteranem Tonim Valtonenem (30-16) w królewskiej kategorii. Interesująco zapowiada się także powrót Róży Gumiennej (3-1) po pierwszej porażce w klatce.

Babilon MMA 23 odbędzie się w piątek 25 czerwca. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji Ipla.

Pozostałe aktualności

21.06.2021
HAMMER na Dzień Ojca z Radiem ESKA! Idziemy na rekord!
Aktualności
news image
W dniach od 21 do 25 czerwca, poranny program „Obudź się na Jankesa” w Radiu ESKA nakręca HAMMER! Przyspieszamy, aby dobrze wejść w wakacje i razem inspirujemy do przekraczania sportowych granic oraz bicia rekordów. Akcji towarzyszą konkursy z okazji Dnia Ojca, w których codziennie do wygrania jest model HAMMER Blade 3 z linii HAMMER Athlete!...
Czytaj więcej
09.06.2021
mPTech na targach MWC2021! Do zobaczenia w Barcelonie
Aktualności
news image
Targi Mobile World Congress w Barcelonie zbliżają się wielkimi krokami. Podczas wydarzenia, na stoisku zaprezentujemy swoje szerokie portfolio urządzeń mPTech i pokażemy kilka przedpremierowych nowości, w tym mocny model z 5G. Nie możemy doczekać się wspólnego spotkania. Do zobaczenia w stolicy Katalonii już 28 czerwca. Nowy, zaawansowany smartfon z 5G, wzmocnione telefony i smartfony HAMMER,...
Czytaj więcej
08.06.2021
Ekspert: Aplikacje i narzędzia teleopieki przydatne dla opiekunów osób starszych
Aktualności
news image
W Polsce wiodące znaczenie we wsparciu i opiece wobec osób w sędziwym wieku odgrywa najbliższa rodzina, a jak wiemy intensywne zaangażowanie najbliższych w tę rolę bywa obciążające czasowo i emocjonalnie. Dlatego tak ważne jest by tworzyć i dostarczać różne udogodnienia przydatne w codziennym funkcjonowaniu, które mogą ułatwiać troskę o leciwych bliskich. Takimi udogodnieniami mogą być...
Czytaj więcej
01.06.2021
Poradnik 2021: Jaki prezent na Komunię w kwocie do 700 zł?
news image

W naszym poradniku na rok 2021 chcemy podpowiedzieć jaki wybrać prezent na Komunię w kwocie do 700 zł. Przyjęło się, że na Komunię Św. wręcza się dzieciom prezenty. Jednak wybór odpowiedniego upominku nie jest sprawą łatwą, dlatego spieszymy z pomocą i - na pytanie: jaki prezent na Komunię - odpowiadamy… smartfon.

Czytaj więcej
26.05.2021
Kup HAMMERA i zyskaj nawet 200 zł na zakupy! Promocje
Aktualności
news image
HAMMER wystartował z atrakcyjnymi promocjami dla fanów marki i użytkowników, którzy kupili smartfon: HAMMER Iron 3 LTE i/lub HAMMER Explorer PRO. Teraz kupując jeden z nich można zgarnąć kartę zakupową, odpowiednio o wartości 50 zł i 200 zł! Zachęcamy do postawienia na nasze wzmocnione urządzenia i skorzystania z promocji. Akcje obejmują tych, którzy dokonali zakupu...
Czytaj więcej
13.05.2021
Telefon dla dziecka? Smartband z funkcją telefonu? Polecamy urządzenia na prezent
Aktualności
news image

Wytrzymały telefon dla dziecka lub smartband z funkcją telefonu? Polecamy urządzenia na prezent prezent dla dziecka - od standardowych smartfonów po telefon bez internetu.

Czytaj więcej
Zobacz więcej