10.07.2020
Energy 2 i Explorer z certyfikatem Programu AER!

Potwierdzamy oficjalnie, że zgłoszone przez nas “twardziele” – HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer – znalazły się w Programie Android Enterprise Recommended. Potwierdza to, że spełniają one wysokie wymagania Google związane z wykorzystaniem ich w biznesie i strukturach organizacji. Jednak zalety tego powinni też docenić klienci detaliczni.

Do programu przystąpiliśmy, aby zapewnić użytkownikom jeszcze wyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności naszych modeli. Dziś zostały wyróżnione HAMMER Energy 2 oraz HAMMER Explorer, co jest dla nas sukcesem, a także zobowiązaniem – tłumaczy Piotr Spychalski, Dyrektor Sprzedaży mPTech

W skrócie, Android Enterprise Recommended to program, który ułatwia wybór najlepszych urządzeń z Androidem do zastosowania w firmach, spełniających wysokie kryteria sprzętowe i te związane z oprogramowaniem. Ułatwia administrowanie i zarządzanie urządzeniami zdalnie, systemowo i masowo, zarówno pod kątem danych, narzędzi czy usług. Dlatego działanie tych urządzeń jest bezpieczniejsze i bardziej sprawne w pracy właśnie ze względu na łatwiejsze zarządzanie nimi i prostsze dołączanie ich do wykorzystywanych systemów Enterprise Mobility Management (EMM) oraz Mobile Device Management (MDM). Co ważne, polegają na tym już nie tylko duże i rozwinięte przedsiębiorstwa, lecz też mniejsze organizacje. Program i fakt czy dany model znajduje się na liście to informacje kierowane głównie do klientów biznesowych, jednak powinni nimi zainteresować się też zwykli użytkownicy.

W związku z tym, że HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer pojawiły się w Programie AER zyskują wszyscy, a przede wszystkim Klienci – tłumaczy Łukasz Grzypek, Technical Project Manager w mPTech. – Jako producent zobowiązujemy się bowiem do systematycznego wdrażania poprawek bezpieczeństwa Google dla tych modeli (nie później niż 90 dni od ich publikacji) przez co najmniej pięć lat od ich premiery i do aktualizacji, do kolejnej pełnej wersji Androida (z nowym oznaczeniem). Oznacza to, że zarówno HAMMER Energy 2 jak i Explorer z Androidem 9 doczekają się aktualizacji do Androida 10 – dodaje Łukasz Grzypek.

HAMMER Energy 2 i HAMMER Explorer to prawdopodobnie pierwsze smartfony spośród wszystkich modeli producentów urządzeń w tej części Europy, a na pewno w Polsce, które zostały zakwalifikowane do tego Programu.

 

Pozostałe aktualności

02.07.2020
Chcesz zgarnąć głośnik BT lub kamerę sportową? Skorzystaj z naszych promocji
Aktualności
news image
Żeby umilić naszym Klientom letni wypoczynek, przygotowaliśmy atrakcyjne, wakacyjne promocje. To gratka dla wszystkich fanów gadżetów i sprzętu, ponieważ w ramach akcji, przy zakupie wybranych modeli smartfonów myPhone i HAMMER, można otrzymać w prezencie bezprzewodowy głośnik i/lub kamerę sportową z wodoodporną obudową. Promocje trwają do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów gadżetów. Zabierz myPhone...
Czytaj więcej
08.06.2020
Telefon stacjonarny na SIM (SOHO Line) – działanie i zalety
Aktualności
news image

Telefon stacjonarny na SIM z serii myPhone SOHO Line. Do czego służy i jakie ma zalety? Jak sprawnie korzystać z takiego rozwiązania. Jakie ma dodatkowe funkcje biurowe?

Czytaj więcej
29.05.2020
mPTech wspiera medyków i potrzebujących
Aktualności
news image

mPTech wspiera medyków i potrzebujących. Na rzecz szpitali i służb ratunkowych przekazaliśmy łącznie: 40 telefonów i ponad 20 smartfonów myPhone oraz HAMMER, a także tablety SmartView i kamery Hykker IP Wi-Fi.

Czytaj więcej
21.05.2020
Rozdajemy maseczki w ramach promocji myPhone i 4family
Aktualności
news image

Wystartowaliśmy z promocją „Bądź spokojny o bliskich”. W jej ramach, każdy kto kupi telefon myPhone Halo Q 4family i przetestuje aplikację 4family może otrzymać zupełnie za darmo 10 maseczek higienicznych.

Czytaj więcej
08.05.2020
Smartfon na abonament czy telefon na kartę? myPhone i HAMMER w ofercie czterech sieci
Aktualności
news image

Smartfon na abonament, smartfon za złotówkę, telefon na kartę, na raty lub w ofercie mix. Prezentujemy urządzenia myPhone i HAMMER w ofercie u czterech operatorów sieci.

Czytaj więcej
22.04.2020
Aplikacja 4family do opieki nad bliskimi. Lokalizuj podopiecznych i pomagaj
news image

Udostępniliśmy aplikację mobilną 4family, która jest propozycją dla wszystkich chcących jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo bliskich, szczególnie seniorów. Lokalizuj krewnych, podopiecznych i pomagaj im w razie potrzeby.

Czytaj więcej
Zobacz więcej