19.09.2018
Ruszyła kampania telewizyjna myPhone Prime 18×9 LTE

Ruszyła kampania Prime 18×9 LTE – aktualnie najciekawszego modelu marki myPhone. Tym razem w telewizji emitowane są spoty prezentujące kluczowe cechy smartfonu: panoramiczny ekran 5,5 FullScreen, aparat Sony 13 Mpx oraz funkcja Face ID – czyli odblokowywania telefonu spojrzeniem.

myPhone Prime 18×9 LTE to 5,5-calowy smartfon z ekranem w formacie 18:9, który wyróżnia elegancka obudowa slim z zaokrąglonym szkłem 2.5D, w wyjątkowym kolorze cobalt blue. Wyróżniają go funkcje znane z flagowych urządzeń, które wyeksponowane są teraz w krótkich, 8-sekundowych spotach. Filmy emitowane są w największych stacjach TVP, TVN i Polsat, a także w kanałach tematycznych.

Spoty są dostępne również na naszym kanale YT. Zachęcamy do obejrzenia.

Kampanię wspierają liczne promocje, w których modele myPhone z rodziny 18×9 można nabyć u wybranych partnerów takich jak: NeoNet, RTV Euro AGD, Media Expert czy Teletorium, z dodatkowymi, atrakcyjnymi prezentami. Kampania w TV trwa od 14 do 30 września.

Pozostałe aktualności

13.09.2018
Wygraj pakiet na RUNMAGEDDON
news image

Błotna przewieszka, kozacki wycisk, liczne przeszkody, świetna atmosfera – z tego słyną biegi RUNMAGEDDON. My i HAMMER to lubimy, a Wy? Rzucamy Wam wyzwanie i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania pakiety na RUNMAGEDDON 2018.

Czytaj więcej
11.09.2018
myPhone partnerem Festiwalu Fotografii Mobilnej [+KONKURS]
news image

Festiwal Fotografii Mobilnej „Yes I’m Mobile” startuje już 21 września. Jednym z głównych punktów programu będzie spacer fotograficzny z myPhone Prime 18x9 LTE z ekranem Full Screen HD IPS oraz aparatem SONY 13 Mpx.

Czytaj więcej
27.08.2018
Spotkajmy się na targach IFA w Berlinie
news image

myPhone, HAMMER oraz techBite będą jednymi z wystawców prestiżowych targów IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane ostatnio wprowadzone modele z ekranami w formacie 18:9 oraz nowości – m.in. kolejne modele HAMMER i urządzenia marki techBite.

Czytaj więcej
14.08.2018
Telefony myPhone i HAMMER w obsadzie serialu „Znaki” AXN
news image

Tajemnicza historia, Góry Sowie, komisarz w akcji, w którego postać wciela się Andrzej Konopka – w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć smartfonów myPhone i pancernych telefonów HAMMER.

Czytaj więcej
07.08.2018
Komórka dla seniora zamiast telefonu stacjonarnego? Jesteśmy na TAK!
news image

Komórka dla seniora staje się już trendem. Coraz więcej starszych osób rezygnuje z telefonu stacjonarnego. I słusznie, bo te ostatnie są dla emerytów wygodniejsze, a często także tańsze niż tradycyjne aparaty. W artykule doradzamy po które telefony warto sięgnąć.

Czytaj więcej
06.08.2018
Odporność na upadki i zgniecenia – parametr IK
news image

Parametr IK jest wykorzystywany do określenia stopnia ochrony urządzenia przed uderzeniami zewnętrznymi. Zdaniem wielu ekspertów jest bardziej dokładny niż popularne droptesty. O tym czym dokładnie jest parametr IK i jak go prawidłowo czytać można się dowiedzieć z naszego artykułu.

Czytaj więcej
Zobacz więcej