23.01.2019
myPhone partnerem Mobile Photo Trip

myPhone partnerem Mobile Photo Trip

Marka myPhone została oficjalnym partnerem Mobile Photo Trip 4 – kolejnej edycji znanego cyklu spotkań fanów fotografii mobilnej.

W efekcie wesprzemy organizację wyjazdów połączonych ze spacerami fotograficznymi w całej Polsce, a autorom najlepszych zdjęć wręczymy nagrody.

Aktualnie realizowany cykl spotkań Mobile Photo Trip to już czwarta edycja akcji. Spotkania cieszą się coraz większą popularnością, a na pojedynczych wyjazdach bywa nawet 30-40 osób z całego kraju. Za nami weekend w Wałbrzychu, a przed nami jeszcze: Opole (16-17.02.19), Świdnica (16.03.19), Kłodzko (13.04.19), Gdynia (11-12.05.19) i Zielona Góra (08-09.06.19).

Jak wziąć udział w Mobile Photo Trip?

Za każdym razem obowiązują zapisy. Aby zapisać się na trip i śledzić kulisy spotkań z myPhone, wystarczy zaglądać na strony na Facebooku tj.: facebook/myPhone.Mobile oraz facebook/MobilePhotoTrip

Zwiedzaj i rób zdjęcia, rób zdjęcia i zwiedzaj

Wszystkie zdjęcia z danego cyklu publikowane są przez uczestników z odpowiednimi hasztagami dla danego miasta, w którym odbywa się trip (np. #MobilePhotoTrip_Swidnica), a także #YesImMobile oraz #MobilePhotoTrip.

Na autorów najlepszych zdjęć danego tripu czekają nagrody: smartfon do fotografii mobilnej myPhone Prime 18×9 LTE. Zapraszamy i do zobaczenia!

Pozostałe aktualności

11.01.2019
Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka 2019. Rozwiąż test i dopasuj najlepszy upominek [+KONKURS]
Aktualności
news image

Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka 2019 wybrać? Rozwiąż test na najlepszy upominek i podaruj swoim dziadkom telefon ze stacją, ładującą podwyższoną wytrzymałością czy smartfon.

Czytaj więcej
20.12.2018
Świąteczne życzenia
news image

Życzymy samych ciepłych chwil w rodzinnym gronie oraz pozytywnej energii na cały przyszły rok. Wszystkiego najlepszego.

Czytaj więcej
13.12.2018
Jaki smartfon na prezent? Przedstawiamy sprzęt idealny na Gwiazdkę
news image

Jaki smartfon na prezent dla córki? Który telefon pod choinkę dla dziadka? Przedstawiamy sprzęt elektroniczny idealny na Gwiazdkę. W naszym poradniku, znajdziesz wyselekcjonowane gadżety i sprzęty, dopasowane do potrzeb Twoich bliskich.

Czytaj więcej
03.12.2018
Odliczaj z nami dni do Gwiazdki. Sprawdź kalendarz adwentowy
news image

Postanowiliśmy umilić oczekiwanie na Święta i udostępniliśmy kalendarz adwentowy. W efekcie, w naszym sklepie online dostępne są zarówno stałe promocje, jak i krótkie – jednodniowe, sięgające nawet 40%. Zachęcamy do codziennego sprawdzania, co kryje się w kalendarzu.

Czytaj więcej
27.11.2018
Złote Godło Jakości 2018 dla mPTech
news image

Nasza firma otrzymała godło Konsumencki Lider Jakości 2018 w kategorii „Polscy producenci smartfonów i telefonów komórkowych”! Marki myPhone i HAMMER zostały docenione przede wszystkim za: wysoką jakość, ładny wygląd i funkcjonalność telefonów.

Czytaj więcej
19.11.2018
Wyjątkowy Black Week 2018
news image

myPhone, techBite i HAMMER obchodzą Czarny Piątek z jeszcze większym rozmachem. Wybrane modele telefonów, smartfonów i tabletów, a także Flix TV Box można kupić z rabatem sięgającym kilkudziesięciu procent już od poniedziałku 19 listopada.

Czytaj więcej
Zobacz więcej