15.01.2020
Promocja: podaruj dziadkom telefon i odbierz voucher na fotoksiążkę

Promocja: podaruj dziadkom telefon i odbierz voucher

Dni 21 i 22 stycznia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, trzeba zastanowić się co sprezentować, kupić babci, a co kupić dziadkowi z okazji ich świąt. Oczywiście, idealnie gdyby było to jakieś arcydzieło od wnuków typu laurka, obrazek, czy zdjęcie w ramce, jednak warto też zadbać o dodatkowy, praktyczny prezent, który posłuży dziadkom o wiele dłużej. Świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka jest telefon komórkowy stworzony z myślą o osobach w dojrzałym wieku.

Co kupić babci i dziadkowi?

Dobry telefon komórkowy pozwala nie tylko na utrzymywanie stałych relacji z bliskimi i rodziną. Bo jak dowodzą wyniki jednego z badań amerykańskich uczonych, – przyswojenie nowych technologii przez seniorów daje im też satysfakcję i większe poczucie bliskości z innymi. Wreszcie, komórka dla emeryta zawiera w jednym urządzeniu wiele przydatnych rozwiązań, z których chętnie korzystają starsi, a zwykle są to m.in. radio FM, proste gry czy latarka. Podsumowując – specjalny telefon dla babci i dziadka ma wiele atutów, dzięki którym jest on łatwiejszy w obsłudze nawet dla osób słabiej widzących, a także bardziej praktyczny i z unikalnymi funkcjami, jakich nie znajdziemy w innych modelach.

Przyjazny i bezpieczny telefon dla dziadków

Chcąc wybrać odpowiednią komórkę dla babci i dziadka warto poszukać dedykowanych rozwiązań jak te z linii „dla seniora” myPhone. Takie urządzenia są bardziej przyjazne dla osoby starszej dzięki temu, że posiadają większy, bardziej czytelny ekran, proste obrazkowe menu oraz duże wyspowe klawisze. Takie telefony są też często wyposażone w funkcję fotokontaktów, dzięki czemu wybór i rozpoznanie rozmówcy jest bajecznie proste. Nawiązanie połączenia z konkretną osobą jeszcze bardziej ułatwia opcja szybkiego wybierania kontaktów.

Nie mniej ważne są też: stacja ładująca, dzięki której telefon może z powodzeniem pełnić również rolę domowego, przycisk funkcyjny SOS umożliwiający szybkie zawiadomienie służb lub krewnych w razie niebezpieczeństwa, czy pojemna bateria zapewniająca długi czas działania na jednym ładowaniu. Takie kryteria spełniają m.in. modele: myPhone Halo Q, myPhone Halo S, czy myPhone Halo 2.


Promocja myPhone

Podaruj Dziadkom telefon myPhone i odbierz voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA

Razem z CEWE FOTOKSIĄŻKA przygotowaliśmy promocję. W jej ramach, po zakupie telefonu, można zyskać voucher na wykonanie fotoksiążki (np. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama).

Zasady: klient, który w okresie trwania promocji tj. 15-31.01.2020 kupi w polskim sklepie (stacjonarnym, online) telefon myPhone objęty promocją i wypełni formularz, otrzyma voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 39,99 zł na realizację fotoksiążki na www.CEWE.pl. Ilość voucherów w promocji jest ograniczona.

Telefony myPhone objęte promocją: myPhone Halo Q, myPhone Halo Q+, myPhone Halo S, myPhone Halo S+, myPhone Maestro, myPhone Maestro +, myPhone Tango (wszystkie modele do kupienia na sklep.mptech.eu).

Więcej informacji o promocji, regulamin oraz formularz znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2020/

Pozostałe aktualności

03.01.2020
Jak produkuje się smartfony? HAMMER Explorer – od koncepcji do gotowego produktu
news image

Jak produkuje się smartfony? Opisujemy powstawanie HAMMERA Explorer z certyfikatem odporności IP69 - jeszcze lepiej przygotowanego do podróży, rozmaitych wyzwań i przekraczania granic.

Czytaj więcej
20.12.2019
HAMMER Energy z sieci T-Mobile zyskuje VoLTE i VoWiFi
news image

Użytkownicy HAMMERA Energy zakupionego w sieci T-Mobile zyskują VoLTE (Voice over LTE) oraz VoWiFi (Voice over WiFi). Radzimy jak wyposażyć swojego HAMMERA w nowe funkcje.

Czytaj więcej
17.12.2019
Życzenia Świąteczne
news image

Białych Świąt pachnących choinką, pełnych ciepła i nadziei. Świąt dających radość i odpoczynek, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Niezapomnianych chwil oraz mnóstwa wspaniałych prezentów.

Czytaj więcej
12.12.2019
Niedrogi telefon na prezent świąteczny. Jaki wybrać?
news image

Wraz ze Świętami Bożego Narodzenia pojawia się temat wzajemnego obdarowywania się upominkami, wspólnych spotkań, ubierania choinki, jak i dylematów z tym związanych. Jaki zatem wybrać niedrogi telefon na prezent świąteczny? Proponujemy różne opcje - telefon dla dziecka, dla babci i dziadka czy dla bardziej wymagających.

Czytaj więcej
09.12.2019
System KaiOS – aplikacje, możliwości i działanie
Aktualności
news image

KaiOS to prosty system, który sprawia, że zwykła klasyczna komórka jest bardziej inteligentna. Poza prostymi funkcjami jak dzwonienie czy SMSy, oferuje także funkcje znane ze smartfonów jak aplikacje czy GPS.

Czytaj więcej
26.11.2019
Mega Black Week 2019
news image

Black Friday, czyli dzień wyjątkowych okazji i przecen zbliża się wielkimi krokami. Dla niecierpliwych już teraz przygotowaliśmy niezwykłe oferty, dlatego można sporo zaoszczędzić kupując sprzęt już od poniedziałku 25.11.

Czytaj więcej
Zobacz więcej