HAMMER MOUNT

back
HAMMER-MOUNT-plastry na strone-BG-01

Praktyczne i uniwersalne mocowanie!

Toggle Down
background

Jeden uchwyt wiele możliwości

Dwa rodzaje mocowań – samoprzylepna żelowa przyssawka i zacisk – umożliwiają użycie uchwytu w samochodzie, na rowerze, motorze, hulajnodze, wózku, na biurku lub szybie w pracy i wielu innych miejscach. Zastosowań jest bardzo dużo.

background

Wiele możliwości regulacji

Uchwyt posiada szeroki zakres różnych konfiguracji. Dwupunktowa regulacja ramienia, możliwość dopasowania jego długości oraz głowica 360 stopni zagwarantują bezpieczne i wygodnie ustawienie Twojego telefonu w każdej sytuacji.

background

Wygodny w obsłudze

Dzięki przemyślanej konstrukcji uchwytu, wszystko będziesz w stanie ustawić jedną ręką. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

background

Łatwy dostęp do ładowania

Uchwyt został zaprojektowany z myślą o wygodzie – specjalne wcięcie na kabel umożliwia łatwe i szybkie podłączanie telefonu do zasilania. Dodatkowo, dzięki zamontowanym pinom, można go wykorzystać do ładowania HAMMERÓW z serii EXPLORER.

background

Doskonała przyczepność

Tego uchwytu nie trzeba będzie co chwilę poprawiać. Żelowa przyssawka pewnie trzyma się na płaskich powierzchniach, doskonale przylega zarówno do deski rozdzielczej, przedniej szyby pojazdu, jak i ścian i blatów w domu lub biurze.

background

Dopasowany do każdego rozmiaru

Model HAMMER MOUNT pozwala na zamocowanie urządzeń o rozmiarach ekranu od 4″ do 7″. Dzięki temu mamy gwarancję, że zmieści się tam zarówno nasz HAMMER, jak i niemal każdy inny smartfon.

Scroll to top