HAMMER karta z chipem eSIM

back
HAMMER karta eSIM-bg-1

Więcej możliwości w jednym urządzeniu!

Toggle Down
background

Sprawny montaż karty

Aby używać technologii eSIM, należy umieścić chip w odpowiednim slocie w telefonie*, który jest do tego przystosowany i posiada status eSIM ready. Karta jest kompatybilna tylko z wybranymi modelami HAMMER.

*Sposób montażu i instalacji jest opisany w instrukcji do konkretnego modelu telefonu HAMMER.

background

Szybka instalacja

Dzięki chipowi eSIM możesz łatwo zmienić operatora lub aktywować nowy numer w sieci lokalnej. Wystarczy wybrać i opłacić pakiet usług u wybranego operatora oraz pobrać go na telefon, np. przez skanowanie kodu QR. To o wiele prostsze niż tradycyjny zakup startera w sklepie.

background

Wygodne podróżowanie

Zamontowany chip umożliwia łatwe pobieranie profili od różnych operatorów z różnych krajów i zarządzanie nimi za pomocą ustawień smartfona. To oszczędza czas i eliminuje stres, szczególnie podczas podróży zagranicznych.

background

Zadbaj o środowisko!

Korzystanie z wirtualnych profili operatorów komórkowych pomaga zmniejszyć ilość produkowanych pakietów startowych, plastikowych kart i opakowań. Technologia eSIM eliminuje te niepotrzebne elementy, wspierając ochronę środowiska.

background

Zachowaj prywatność

Sprzedajesz coś online i potrzebujesz okazjonalnie dodatkowego numeru do obsługi zamówień? Dzięki eSIM sprawnie i szybko przełączysz się między numerami. Zainstaluj nowy profil i zachowaj prywatność swojego głównego numerami!

background

Wiele urządzeń, jeden numer

Dzięki technologii eSIM, korzystając z funkcji multisim oferowanej przez niektórych operatorów, możesz używać jednego numeru na kilku urządzeniach jednocześnie, np. na smartfonie, smartwatchu lub dwóch telefonach, itd. Nie trzeba już za każdym razem przekładać karty SIM między nimi.

Scroll to top