19.04.2019
Wesołych Świąt

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Pozostałe aktualności

18.04.2019
Jaki telefon dla seniora? Z przyciskiem ratunkowym
news image

Jaki telefon dla seniora będzie dla niego wygodny i zapewni mu bezpieczeństwo? Telefon z przyciskiem ratunkowym SOS. Podpowiadamy jak korzystać z klawisza SOS, omawiamy jego możliwości oraz przytaczamy historię pewnej babci.

Czytaj więcej
04.04.2019
myPhone z wiosenną promocją. Modele taniej do 100 zł
news image

W myPhone wiosna w pełni. Chcecie rozpocząć ją w niepowtarzalnym stylu? Nie trzeba wiele, ponieważ przygotowaliśmy promocję na smartfony, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej
03.04.2019
myPhone i HAMMER w ofercie czterech operatorów
news image

W ostatnim czasie myPhone Halo Q+, klasyczny telefon ze stacją ładującą, wszedł do oferty sieci Plus. W efekcie, telefony i smartfony marek myPhone i HAMMER możemy znaleźć już w portfolio czterech największych operatorów w kraju: Plus, Orange, T-Mobile i Play.

Czytaj więcej
27.03.2019
Agnieszka Wojciechowska nową ambasadorką HAMMERA
news image

Agnieszka Wojciechowska – zawodowa strażaczka, sportsmenka, wielokrotna mistrzyni świata WORLD POLICE AND FIRE GAMES, multimedalistka FCC – Firefighter’s Combat Challenge i wielu innych zawodów – została nową ambasadorką marki HAMMER.

Czytaj więcej
19.03.2019
Z HAMMEREM W CZTERY OCZY #1 – wywiad z Piotrem Biankowskim
news image

Ma pasję i nadludzką odporność. Nerwy ze stali i to coś, co sprawia, że zimne wody Syberii nie są mu straszne. Piotr Biankowski – ekstremalny pływak, uczestnik Mistrzostw Świata, który jest uzależniony od adrenaliny i ponad wszystko lubi jak się dzieje, w rozmowie zdradza plany swoich ekstremalnych aktywności.

Czytaj więcej
04.03.2019
Zobacz HAMMERA w akcji i znajdź patent na życie [KONKURS]
news image

Telefon upadł Ci z hukiem na beton? A może przez przypadek dał nura do wanny? Takie sytuacje mogą przytrafić się każdemu. Ale „spokojnie… to HAMMER”. Właśnie pod takim tytułem wystartowała nowa kampania naszych pancerniaków.

Czytaj więcej
Zobacz więcej